MARITEX

Producent opakowań z tworzyw sztucznych Maritex-najlepsza folia do pakowania.

Serdecznie witamy!


Nasz zakład istnieje od 1993 roku i od początku głównym celem naszej działalności była produkcja folii dla branży spożywczej i przemysłu. W roku 2000 wyraźnie rozszerzyliśmy naszą ofertę i oprócz wytwarzania tradycyjnych produktów, takich jak folia do pakowania, wprowadziliśmy również do produkcji rękawy i taśmy foliowe, udoskonaliliśmy technologię oraz rozbudowaliśmy sieć dystrybucji. Obecnie Maritex to uznany producent opakowań z tworzyw sztucznych.

W naszej firmie pracuje młody, dynamiczny zespół, kierowany przez doświadczonych specjalistów. Jako producent opakowań z tworzyw sztucznych dostarczamy profesjonalne produkty dla przemysłu spożywczego, chłodniczego czy innych przedsiębiorstw produkcyjnych. W naszym katalogu znaleźć można m.in. takie artykuły, jak: taśma, worek czy folia do pakowania. Swoją wysoką jakość zawdzięczają one nowoczesnym liniom technologicznym, zmodernizowanemu parkowi maszyn oraz najwyższej klasy surowcom. Dzięki nim, a także elastycznemu podejściu do wszelkich zamówień, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Istotną cechą naszej działalności jest również głęboka troska o środowisko naturalne i recykling. Produkcja folii jest doskonałą okazją, by wykorzystać i ponownie przetworzyć rozmaite odpady. Dzięki temu w naszym zakładzie pozyskujemy ekologiczne produkty dla budownictwa, rolnictwa czy branży medycznej. Wytwarzane przez nas folie posiadają atesty żywnościowe i sanitarne. Uzyskaliśmy również certyfikaty
ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Zapewniamy terminowość realizacji, solidność oraz najwyższą jakość naszych produktów.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych Maritex zaprasza do współpracy!