MARKSOFT

+48.22.6639390

Firma MarkSoft została założona w grudniu 1990 roku. Doświadczenie oraz znajomość rynku wczesnych lat dziewięćdziesiątych zdecydowały o podjęciu dystrybucji i wydawaniu gier komputerowych na Amigę, Atari i Commodore.

Z początkiem 1994 roku uzupełniliśmy ofertę o gry komputerowe na PC, aby rok później stać się jednym z największych dystrybutorów w Polsce. Firma została zauważona przez wydawców z całego świata. Podpisaliśmy liczne kontrakty m.in. z Codemasters, Jowood i Ubisoft. Stopniowy rozwój następował dzięki planowej i ostrożnej polityce, w której nie ma miejsca na gwałtowne oraz ryzykowane posunięcia.

W chwili obecnej posiadamy w sprzedaży blisko 500 tytułów. Są to m.in. strategie, przygodówki, zręcznościówki i inne. Oprócz gier, oferujemy także programy edukacyjne dla dzieci i bajki na kasetach VHS i płytach DVD.

Wydane przez nas produkty można kupić w dobrych sklepach z grami, sieciach handlowych i hipermarketach na terenie całego kraju.

Przełomowe momenty:

1990
Na rynku pojawiła się nowa firma mająca ambicję stać się jednym z czołowych dystrybutorów i wydawców gier oraz programów komputerowych w Polsce.


1994
Rozpoczęliśmy sprzedaż gier i programów na komputery klasy PC.


1995
Firma została zauważona przez największych wydawców z całego świata, m.in.: Codemasters, Jowood i Ubi Soft.


2000
Do grona naszych partnerów dołączyła firma Datasun Software Corporation. W ten sposób uzupełniliśmy ofertę o osiem nowych tytułów.


Trzy lata później jeden z nich – "Przygody w Cyfrolandii" – zdobył nagrody: Jakość i Cena/Jakość przyznawane przez tygodnik "Komputer Świat" (Nr 23/2003).


2002
Uruchomiliśmy stronę internetową dla dzieci i ich rodziców – Alik.pl.


Na półkach polskich sklepów pojawiła się seria gier edukacyjnych z Alikiem w roli głównej oraz "Matematyczne przygody myszki Mia".


2003
Gra "Bandits – Phoenix Rising" przebojem wdarła się na półki polskich sklepów.

Uzupełniliśmy ofertę handlową o bajki na kasetach VHS i płytach DVD.


Dane adresowe:
Perzyńskiego 2
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy MARKSOFT:
  • Opakowania