Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. - logo

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.

68 324 08 56

Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań PET o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, produktów alkoholowych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Masterchem Logoplaste stosuje najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne. Wdrożone przez firmę systemy zarządzania jakością: ISO 9001, ISO 15593 oraz ISO 15378 standaryzują wszelki procesy jakościowe.
Naszym klientom oferujemy kompletną gamę rozwiązań, od kreowania pomysłów i projektowania, przez tworzenie krótkich serii butelek i zamknięć, aż po produkcję wysokonakładową.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się:
• butelki,
• słoiki,
• zamknięcia,
• preformy.

Od wielu lat działamy na rzecz wdrażania ekologicznych rozwiązań w procesach produkcyjnych, oferując naszym klientom certyfikowany regranulat do produkcji opakowań PET. Opakowania z tego materiału stanowią idealną alternatywę dla firm, które prowadzą politykę proekologiczną i angażują się w procesy ponownego przetworzenia materiałów odpadowych.
Nasza długoletnia działalność oparta jest na wiarygodności oraz zaufaniu, a celem firmy jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i postawienia na sprawdzonego producenta - stawiamy na najwyższą jakość, szybkie terminy oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Dane adresowe:
Przylep - Solidarności 86 d
Zielona Góra
Lubuskie
Poland

Obszar działalności firmy Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.:
Producent:
  • Opakowania -> Opakowania transparentne
  • Opakowania -> Preformy PET