MC Spółka z o.o.

Firma MC Spółka z o.o. produkuje i sprzedaje części zamienne do urządzeń aplikujących kleje termotopliwe. W naszej ofercie znaleźć można części zamienne do wszystkich systemów HOTMELT. Bardzo dobra znajomość branży klejenia przemysłowego pozwala nam również na konstruowanie i wykonywanie nietypowych elementów dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasza firma od 1994 roku współpracuje z branżami przemysłowych technik klejenia. Głównym celem naszej firmy jest profesjonalne wsparcie klientów przemysłowych w połączeniu z szybką obsługą i przekonującą jakością oferowanych produktów.

Na obecną chwilę jesteśmy jedynym w Polsce producentem części zamiennych do systemów HOTMELT. Jesteśmy rzetelną firmą o dynamicznym charakterze rozwoju. Atutem firmy jest bardzo bogata oferta produktów najwyższej jakości i wieloletnie doświadczenie w branży klejenia przemysłowego. Każdy klient znajdzie u nas rozwiązanie dla własnych potrzeb. Dla tych najbardziej wymagających oferujemy wykonanie nietypowych rozwiązań aplikacji kleju termotopliwego.


W naszej ofercie posiadamy części i zespoły kompatybilne do wszystkich systemów HOTMELT tj. Nordson®, Melton®, Robatech®, ITW Dynatec®, Inatec®, Meler®, itd. są to przede wszystkim:

moduły klejowe,
głowice klejowe,
dysze klejowe proste i kątowe,
węże grzewcze,
złączki węży proste i kątowe,
filtry zbiorników, filtry głowic i filtry liniowe,
pompy tłokowe i zębate,
elektrozawory,
uchwyty głowic i pistoletów,
zespoły sterujące,
akcesoria używane podczas eksploatacji urządzeń.