Nobilla Sp. z o.o. Sp. k.

Nobilla świadczy usługi konfekcjonowania dla producentów z różnych branż, w tym środków ochrony roślin, artykułów gospodarstwa domowego, chemii i agrochemii, artykułów spożywczych, zoologicznych, farb i lakierów, koncentratów.

Nikt nie rozumie procesu konfekcjonowania lepiej niż my, dlatego jesteśmy w branży od 2010 roku. Widzieliśmy, czego potrzebują firmy i oferujemy rozwiązanie, które jest skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej klasy usługi w przystępnych cenach, ponieważ nasz zespół działa w tej branży od tak wielu lat i opracował proces, który jest zarówno sprawdzony w czasie, jak i efektywny kosztowo. Nasza załoga może pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie do potrzeb Twojej firmy.
Pakowanie to nie tylko wypełnianie skrzyń towarem - to także docieranie do klientów w innowacyjny sposób. Właściwe opakowanie może stworzyć długotrwałe wrażenie - takie, które sprawi, że Twoja firma zapisze się w pamięci klientów.

Jako jedyni z nielicznych na rynku świadczymy usługę pakowania Państwa produktów w saszetki rozpuszczane w wodzie z folii PVA/PVOH. Pakowanie w saszetki to niesamowite rozwiązanie dla produktów, które są stosowane w obecności wody. Największą zaletą saszetek rozpuszczalnych w wodzie jest to, że już przygotowany produkt znajduje się w odmierzonej części/dawce, co pozwala na łatwą aplikację bez konieczności bezpośredniego kontaktu z produktem. W saszetki foliowe, papierowe, aluminiowe pakujemy produkty sypkie, granulowane, jak również w postaci płynnej.