OVERSYS

Firma OVERSYS zajmuje się MASZYNAMI UŻYWANYMI DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY. Główną siedzibę mamy w San Sebastián w Hiszpanii oraz biura w Anglii, USA, Meksyku, Włoszech, Polsce i Brazylii .
Podstawowe działy naszej firmy to “MASZYNY UŻYWANE – INŻYNIERIA- NOWE MASZYNY”

• Podstawową działalnością OVERSYS są Maszyny Używane. Pomagamy naszym klientom na całym świecie w sprzedaży ich maszyn lub w znalezieniu maszyny używanej, której akurat poszukują. Regularnie informujemy naszych klientów (ponad 800 w bazie) o najnowszych dostępnych maszynach w wysyłanym Newsletterze. Informacje te są darmowe i w każdym momencie można z nich zrezygnować. Organizujemy również wizyty potencjalnych klientów, załatwiamy wszelkie kwestie związane z transportem. Przeprowadzamy także specjalne warsztaty dla pracowników nabywcy maszyny, aby byli oni perfekcyjnie przygotowani do pracy z nową maszyną. Wszystkie Maszyny Używane z naszej bazy dostępne są również na naszej stronie internetowej ( wszystkie szczegóły po zalogowaniu).

• W dziale inżynieryjnym OVERSYS projektujemy i produkujemy specjalne RETROFITY, które mogą być zamontowane w każdej maszynie przetwórczej aby zoptymalizować jej wydajność. Nasz katalog dostępny jest na stronie www.oversys.es .
Nasi inżynierowie oferują również wsparcie techniczne i pomoc przy wszelkich problemach z maszynami.

• Projektujemy również nowe, wyspecjalizowane maszyny – przeważnie peryferyjne.

Dlatego jeśli interesuje Państwa jakaś maszyna – zapraszamy do kontaktu z nami. Również jeśli chcecie Państwo sprzedać swoją maszynę