OXION Innovation

Historia naszej firmy sięga 1997 roku. Na początku zajmowaliśmy się projektowaniem konstrukcji mechanicznych.
Obecnie profil naszej działalności obejmuje szerszy zakres usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu najwyższej jakości prototypów i mokapów. Oferujemy konsultacje techniczne oraz nadzór nad wdrożeniem do produkcji.

3D PRINTING - Oferujemy usługi druku 3d w technologii FDM. W ten sposób powstają precyzyjne, wytrzymałe i funkcjonalne prototypy, modele, formy, makiety itp. Nie ma prawie żadnego ograniczenia co do kształtu, możliwe są także obiekty cienkościenne. Nasze modele służą jako: - skuteczne marketingowo narzędzie wizualizacji, - szybkie prototypy, dla oceny wizualnej lub testów funkcjonalności - makiety architektoniczne - modele do dalszej obróbki, np. na maszynach CNC - matryce do przygotowania form na odlewy.

CNC PROTOTYPING (GLASS EFFECT) - wykonujemy wysoko-transparentne modele przy użyciu obrabiarek CNC (imitacja różnego koloru szkła). Modele tego typu znajdują zastosowanie w badaniach konsumenckich (butelki szklane), reklamach TV oraz sesjach fotograficznych. - na specjalne zamówienie wykonujemy modele puste w środku, co daje możliwość optymalnej oceny wizualnej oraz pomiarowej.

SKANOWANIE 3D - Skanujemy obiekty w pełnym kolorze z dokładnością multi-laser. Dysponujemy technologia do digitalizacji modeli 3D. Posiadamy oprogramowanie ScanStudio HD, które umożliwia skanowanie w wysokiej rozdzielczości i export pliku do popularnych programów np. SolidWorks, 3ds Max, ZBrush, Rhino, Mathematica. Nasze skany bezpośrednio nadają sie do wydruków 3D.

Naszym celem jest kompleksowa i rzetelna obsługa. Jakość i terminowość stawiamy na pierwszym miejscu we współpracy z klientem. To pozwoliło zdobyć nam zaufanie wielu firm i zaowocowało długotrwałą współpracą.