Pakmar

+48.22.8993225

Pakmar jest obecny na polskim rynku materiałów i surowców opakowaniowych od 1990 r. Naszym dążeniem jest prezentowanie klientom najnowszych osiągnięć w dziedzinie przemysłowych technik pakowania. W oparciu o doświadczenia własne oraz naszych odbiorców i dostawców proponujemy Państwu pełną obsługę od wyboru koncepcji opakowania optymalnej dla danego produktu po jego dostosowanie do Państwa potrzeb technologicznych. Staramy się tworzyć i modyfikować naszą ofertę rynkową tak by spełniała potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wybieramy rozwiązania innowacyjne o najwyższej wartości dodanej dla klienta.


Nasza oferta asortymentowa obejmuje trzy główne grupy towarów, których sprzedaż realizowana jest przez trzy działy: dział sprzedaży folii opakowaniowych, papierów i materiałów poligraficznych oraz tworzyw sztucznych. W każdym z nich znajdziecie Państwo doświadczony i miły personel, który zaproponuje optymalne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań.

Dział sprzedaży folii opakowaniowych oferuje szeroką gamę folii opakowaniowych z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego i zastosowań technicznych. Oferta ta obejmuje folie "stretch" i "cling" dla przemysłu spożywczego, folie termokurczliwe PCV, PE i z poliolefin, wielowarstwowe folie miękkie i twarde do pakowania próżniowego i w MAP, laminaty z udziałem folii Al., folie PCV do opakowań blister i skin, folie stretch do paletyzacji, folie termokurczliwe

Dział sprzedaży papieru i materiałów poligraficznych oferuje farby UV i IR do druku kubków i tub, fleksograficzne, offsetowe, firmy Zeller+Gmelin - Niemcy, materiały samoprzylepne do produkcji etykiet firmy Raflatac - Finlandia, tektury faliste, kartony reklamowe, introligatorskie i powlekane, papiery pergaminowe firmy , folie okienkowe, kleje hot-melt i na zimno do opakowań, introligatorstwa, kopert, woski do laminowania i powlekania, etykiety samoprzylepne w roli bez nadruku i z nadrukiem do 4-ch kolorów.

Dane adresowe:
Rębków, Zacisze 11
Garwolin
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Pakmar:
  • Opakowania
  • Opakowania -> Folie