Paper Team Poland Sp. z o.o.

Spółka Paper Team Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w Polsce jako dystrybutor papieru ozdobnego w 2007 roku. Rok później park maszynowy spółki został rozszerzony o linie do konfekcjonowania i pakowania papieru ozdobnego, co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu oferowanych wyrobów, jak i stworzyło możliwości świadczenia usług konfekcjonowania.

Dzięki powiązaniom kapitałowym z czołowym europejskim producentem papieru ozdobnego, obecnym od 40 lat na wymagającym rynku zachodnioeuropejskim, Paper Team Poland wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz na bieżąco śledzi trendy wzornicze. Sprawia to, iż oferta produktów jest szeroka, pełna ciekawych wzorów i różnorodnych kolorów, a jednocześnie cechuje się najwyższym standardem jakościowym i konkurencyjną ceną.

Klientami Paper Team Poland są głównie firmy ze Skandynawii i Europy Zachodniej, a od 2012 roku również klienci na rynku polskim.

Oferta produktowa firmy skierowana jest głównie do sieci handlowych, hurtowni oraz sklepów. Jesteśmy przekonani, że nawiązanie współpracy z Paper Team Poland podniesie atrakcyjność oferty naszych nowych partnerów oraz przyniesie im wymierne korzyści ekonomiczne i wizerunkowe.