Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - logo

Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

504048829

Firma Patrol Group powstała w 1991 roku i odtąd buduje silną, polską markę, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych.

Satysfakcja Klientów Patrol Group jest najważniejszym wyzwaniem. W tym celu zbudowano zespół doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy wykorzystują w swojej pracy innowacyjne technologie oraz zaawansowane urządzenia.

Dzięki ciągłej optymalizacji procesów: projektowania, produkcji i sprzedaży; oferujemy solidne, ergonomiczne i estetyczne produkty w konkurencyjnych cenach. W trosce o najwyższą jakość wyrobów Patrol Group, poddawane są one stałej kontroli wewnętrznej oraz zewnętrznemu monitoringowi i certyfikacji.

Oferowany asortyment usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Każdego roku Patrol Group rozbudowuje ofertę o nowe modele, które uwzględniają aktualne trendy oraz oczekiwania Klientów. Patrol Group dynamicznie poszerza obszar swojej działalności zdobywając nowe rynki zagraniczne. Dzisiaj produkty z logo Patrol Group sprzedawane są na rynkach Europy, ale również w Australii, Afryce i Azji.

Wieloletnie doświadczenie oraz zgromadzona wiedza pozwaliły na na wytworzenie produktów w następujących kategoriach:
DIY - skrzynki narzędziowe, organizery, pojemniki magazynowe,
Garden - doniczki, kompostowniki, akcesoria ogrodowe,
Winter - łopaty do odśnieżania, spychacze,
Building - wiadra, kastry, pojemniki budowlane,
jak również świadczyć usługi podwykonastwa z zakresu formowania wtryskowego (Subcontracting).

Naszą przewagą jest wsparcie oferowane naszym klientom na każdym etapie biznesowej kooperacji, od momentu przygotowania dedykowanej oferty, poprzez szybką realizację produkcji, aż do serwisu posprzedażowego.

Dane adresowe:
KOSZUTKI 2
Kraków
Małopolskie
Poland

Obszar działalności firmy Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.:
Producent:
  • Opakowania -> Słoiki -> Tworzywa sztuczne
Usługa:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny do produkcji opakowań -> Wtryskarki