Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - logo

Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Firma Patrol Group powstała w 1991 roku i odtąd buduje silną, polską markę, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych.

Satysfakcja Klientów Patrol Group jest najważniejszym wyzwaniem. W tym celu zbudowano zespół doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy wykorzystują w swojej pracy innowacyjne technologie oraz zaawansowane urządzenia.

Dzięki ciągłej optymalizacji procesów: projektowania, produkcji i sprzedaży; oferujemy solidne, ergonomiczne i estetyczne produkty w konkurencyjnych cenach. W trosce o najwyższą jakość wyrobów Patrol Group, poddawane są one stałej kontroli wewnętrznej oraz zewnętrznemu monitoringowi i certyfikacji.

Oferowany asortyment usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Każdego roku Patrol Group rozbudowuje ofertę o nowe modele, które uwzględniają aktualne trendy oraz oczekiwania Klientów. Patrol Group dynamicznie poszerza obszar swojej działalności zdobywając nowe rynki zagraniczne. Dzisiaj produkty z logo Patrol Group sprzedawane są na rynkach Europy, ale również w Australii, Afryce i Azji.

Wieloletnie doświadczenie oraz zgromadzona wiedza pozwaliły na na wytworzenie produktów w następujących kategoriach:
DIY - skrzynki narzędziowe, organizery, pojemniki magazynowe,
Garden - doniczki, kompostowniki, akcesoria ogrodowe,
Winter - łopaty do odśnieżania, spychacze,
Building - wiadra, kastry, pojemniki budowlane,
jak również świadczyć usługi podwykonastwa z zakresu formowania wtryskowego (Subcontracting).

Naszą przewagą jest wsparcie oferowane naszym klientom na każdym etapie biznesowej kooperacji, od momentu przygotowania dedykowanej oferty, poprzez szybką realizację produkcji, aż do serwisu posprzedażowego.