Perry Machinery Poland

+48.22.7223270

Perry Machinery Poland Sp.z o.o. jest firmą handlową działającą na rynku używanych maszyn i instalacji przemysłowych używanych w produkcji:

- chemicznej
- tworzyw sztucznych
- farmaceutycznej
- kosmetycznej
- spożywczej

Należymy do grupy firm Perry - współpracujemy z placówkami Perry w Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji, Rumunii, Niemczech jak i USA. Współpracujemy również z licznymi agentami i dilerami używanych maszyn z całej Europy. Na polskim rynku działamy od roku 1995. Nasza siedziba wraz ze składem, mieści się w Ożarowie Mazowieckim, około 20 km od centrum Warszawy.

Wśród naszych klientów możemy wyróżnić dwie główne grupy:
Firmy pragnące upłynnić zbędne maszyny i instalacje produkcyjne. W takim przypadku możemy zaproponować pomoc poprzez:
- Bezpośrednie odkupienie zbędnych ruchomości
- Sprzedaż komisową - zarówno w przypadku gdy urządzenie jest składowane u zleceniodawcy, jak i na składzie Perry Machinery Poland.
- Poszukiwanie końcowego odbiorcy wśród klientów Perry.

Drugą grupę naszych klientów stanowią firmy poszukujące używanych maszyn lub całych instalacji produkcyjnych, dostępnych do sprzedaży "od ręki".

Dysponujemy szerokim asortymentem maszyny znajdujących się na składach Perry. Dostępne praktycznie w trybie natychmiastowym, w korzystnej cenie, w stanie technicznym zgodnym z oczekiwaniami klienta. Dodatkowo możemy zaproponować wykonanie remontu, renowacji, lub przygotowanie maszyny pod konkretne wymagania klienta.
Zapraszamy do współpracy

Dane adresowe:
Wolnosci 1a
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Perry Machinery Poland:
  • Recykling