P.H.U.

P.H.U. "Balza"

Początkiem działalności firmy był rok 1994, wtedy to właśnie postanowiliśmy, dostarczać klientom, produkt w postaci opakowania. Od tamtego czasu zajmujemy się sprzedażą papieru do różnych zastosowań oraz opakowań wykonanych z różnych materiałów.

Papier który posiadamy w ofercie, może być wykorzystywany w wielu zastosowaniach, w tym spożywczy np do kofekcjonowania żywności, a także pakowy jako zabezpieczenie podczas transportu (wysyłki), bądź magazynowy. Prócz papieru dostarczamy naszym klientom inne opakowania, takie jak torebki papierowe lub foliowe, opakowania kartonowe, itd

Wieloletnie doświadczenie a także bogaty park maszynowy, pozwala nam na wpełni profesjonalną obsługę każdego klienta. Przez te kilkanaście lat z oferty naszej firmy skorzystało i korzysta nadal setki firm, od małych sklepików po duże korporacje. Zawsze staramy się dostarczać naszym klientom produkt który w 100% będzie spełniał ich oczekiwania. Przy jego doborze sugerujemy się rodzajem i gatunkiem opakowania, a także jego wielkością, którą dopasowujemy do konkretnych potrzeb każdego klienta. Ponad to kupując u nas, nabywca ma gwarancję że towar zostanie dostarczony do miejsca przeznaczenia na czas.

Prócz powyższych towarów, w naszej ofercie można odnaleźć naklejki samoprzylepne, wykonywane wg wzoru klienta (dowolny kolor, kształt, rozmiar) oraz nadruk na papierze pakowym białym i szarym. Papier pakowy z nadrukiem sprzedajemy na kilogramy, a wycenę takiego nadruku wykonujemy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia, ilości kolorów itd.