Plastica Sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcielibyśmy przedstawić Państwu przekrój działalności naszej firmy, jak również zaprosić do zapoznania się z naszymi produktami i usługami.
Firma Plastica Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TZMO i posiada najnowszą linie technologiczną do wytłaczania folii firmy W&H.
Wytwarzamy trójwarstwową folię polietylenową LDPE. Folia ta idealnie nadaje się do procesu druku oraz zgrzewania, dzięki czemu w kolejnym etapie może być wykorzystywana do produkcji opakowań giętkich. Nasze folie znajdują zastosowanie w przemyśle higienicznym, rolnym, chemicznym i spożywczym zarówno w formie podstawowej, jak i w postaci gotowych opakowań.
Oferujemy głównie folię transparentną oraz bieloną, jak również drukowaną w technologii flekso stosowaną do automatów pakujących.
Drukujemy na folii polietylenowej własnej produkcji, a także oferujemy nadruk na laminatach, włókninie, papierze oraz foliach typu PET, OPA, BOPP. Wykorzystujemy zarówno farby rozpuszczalnikowe fleksograficzne jak i wodorozcieńczalne.
W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama opakowań typu wicket do artykułów higienicznych oraz medycznych.
Dodatkową działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych czyli produkcja reglanulatów. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce posiadającą innowacyjną i najbardziej zaawansowaną technologię recyklingu.
Posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 zapewniając najwyższą jakość naszych wyrobów i usług.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.plastica.com.pl , gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o naszej Firmie.