PLASTIMO Kompozyty WPC Monika Szramka

Dystrybucja granulatów, regranulatów i przemiałów PVC, PE, PP i innych.

Firma PLASTIMO jest przedstawicielem światowego lidera w produkcji kompozytów WPC, firmy BEOLOGIC.
Specjalizujemy się w produkcji gotowych mieszanek mączki drzewnej z PVC, PP, PE, ABS, PS oraz z tworzywami biodegradowalnymi PLA.
Od 16 lat dostarczamy swoje wyroby do czołowych europejskich producentów. Opracowaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań pozwalających produkować szybciej i wydajniej. Nasze doświadczenie w produkcji WPC pozwoli na zoptymalizowane przetwarzanie WPC w Państwa firmie poprzez zastosowanie sprawdzonych rozwiązań.
Nasze kompozyty WPC występują w postaci gotowego do użycia granulatu.

W naszej ofercie znajdują się kompozyty przeznaczone do:
- wytłaczania
- wtrysku
- co-extruzji
- rotomouldingu
- produkcji wyrobów spienianych.

Oferujemy unikalny wachlarz usług dla naszych klientów:
- projektujemy i wykonujemy kompletne oprzyrządowania (głowice do wytłaczania oraz koextruzji, wanny chłodzące, kalibratory itd.) oraz przeprowadzamy remont i modernizację dotychczasowych narzędzi. Praca na naszych narzędziach pozwala zaoszczędzić czas i energię, zwiększa wydajność i skraca proces produkcyjny.
- projektujemy profile z WPC – w porozumieniu z klientem opracowujemy projekt detalu przy założeniu najlepszej funkcjonalności finalnego produktu oraz opłacalności produkcji. Ponadto możemy dostosować napełnienie tworzywa oraz formę narzędzi aby wszystkie czynniki mogły jak najlepiej współpracować.
Nieustannie rozwijamy nasze portfolio, w każdym roku oferujemy kilkanaście nowych produktów.