POLPAK Sp. z o.o. - logo

POLPAK Sp. z o.o.

Oferta firmy Polpak obejmuje produkcję i sprzedaż innowacyjnych maszyn pakujących, maszyn i folii do termokurczu, a także opakowań i zamknięć do opakowań.

Nasze portfolio jest nieustannie poszerzane, aby móc spełnić wszystkie, nawet najbardziej nietypowe wymagania naszych klientów. Gwarantujemy wysoką jakość, przy zachowaniu rozsądnych cen zakupu, co sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej cenionych producentów automatów pakujących na rynku.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji maszyn do pakowania.

W procesie produkcyjnym stosujemy wysokiej jakości materiały i wykorzystujemy zaawansowane technologie.

Na liście sprzedawanych przez nas urządzeń znajdują się m. in.:
- pionowe i poziome automaty pakujące,
- dozowniki wagowe,
- kartoniarki,
- podajniki,
- odbiorniki.

Ponadto zajmujemy się zestawianiem maszyn w automatyczną linię produkcyjną. Nasze maszyny pakujące wyróżniają się wysoką wydajnością i niezawodnością. W ich konstrukcji wykorzystano podzespoły cenionych marek, takich jak: FESTO, BOSCH, SIEMENS, MITSUBISHI.

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną w obsłudze maszyn do pakowania – od ich pierwszego uruchomienia, poprzez szkolenia dla pracowników, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze najważniejsze osiągnięcia w dotychczasowej działalności to:
- ponad 1600 sztuk sprzedanych maszyn do pakowania,
- Złoty Medal na Międzynarodowych Targach w Poznaniu TAROPAK.

Automaty firmy POLPAK pracują już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, w tym w: Niemczech, Anglii, Francji, Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Kirgizji, Azerbejdżanie, Armenii, Algierii, Kolumbii, Uzbekistanie, a także na Węgrzech, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

Dążymy do tego, aby wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług!

Zapoznaj się z naszą ofertą!