PORAJ

Firma Poraj rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Nasz znak rozpoznawczy – róża - to gwarancja satysfakcji, fachowa i kompleksową obsługa klienta. Solidność to nasza dewiza.
Zajmujemy się dystrybucją opakowań kartonowych przeznaczonych do owoców, warzyw i kwiatów oraz innych wyrobów na które pojawia się potrzeba opakowania. Atutem naszej firmy jest to że na opakowania się nie czeka bo one już są.
W naszej ofercie znajdują się:
-skrzyneczki drewniane (ŁUSZCZKI)
-kartony składane 5kg,6kg,7kg,10kg,14kg i 20kg
-kartony klejone 5kg,6kg,7kg,10kg,14kg i 20kg
-karton KING PAK różne wymiary
-kartony do przeprowadzek
-folie stretch
-folie spożywcze
- i wiele innych produktów pomocnych pakowaniu

W roku 2008 wychodząc naprzeciw rodzącemu się zapotrzebowaniu na coraz to modniejszą drewnianą architekturę ogrodową rozszerzyliśmy swoją ofertę. Zajęliśmy się sprzedażą małej architektury ogrodowej między innymi: meble ogrodowe, komplety biesiadne, rzeźby, artykuły dekoracyjne, huśtawki, place zabaw dla dzieci, baseny rozporowe, ławki parkowe oraz wiele wiele innych artykułów dzięki którym można ciekawie i estetyczne urządzić ogrody, balkony czy siedziby firm.
Wyroby drewniane pochodzą od artystów, rzemieślników z Białowieży, Augustowa, Kętrzyna i Podhala. Natomiast figury, fontanny, kolumny i wodniczki są produkowane przez firmę Jurand.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.