P.O.T. TANKOR Sp. j. - logo

P.O.T. TANKOR Sp. j.

Przemysłowa antykorozja jest od 1991 roku naszą dziedziną. Od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku urządzeń do przemysłowych prac antykorozyjnych. Dostarczamy profesjonalne urządzenia do oczyszczania strumieniowego (piaskowania, śrutowania), natrysku hydrodynamicznego, natrysku pneumatycznego, metalizacji termicznej, oraz mierniki służące do pomiaru grubości powłok (grubościomierze, warstwomierze), mierniki do pomiaru szczelności powłok, mierniki temperatury punktu rosy, mierniki wilgotności otoczenia (higrometry), mierniki do pomiaru przyczepności powłok, mierniki chropowatości podłoża, mierniki ultradźwiękowe i inne.

Naszymi dostawcami są renomowani światowi producenci: piaskowanie, piaskowanie mokre, piaskowanie bezpyłowe, śrutowanie lub oczyszczanie strumieniowe to Clemco Int., malowanie lub natrysk hydrodynamiczny (Airless, Airmix ) to WIWA GmbH; pistolety lakiernicze pneumatyczne to OPTIMA, mierniki grubości powłok, mierniki grubości ścianek , mierniki szczelności powłok, mierniki temperatury punktu rosy, wilgotnościomierze, higrometry to ElektroPhysik oraz DeFelsko, metalizacja termiczne (metalizacja łukowa) to OSU Hessler.

Powłoki antykorozyjne CeRam-Kote znajdujące się naszej ofercie zapewniają najwyższej jakości ochronę antykorozyjną w najtrudniejszych warunkach przemysłowych, morskich, podziemnych, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.

Gwarantujemy serwis i części zamienne do wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń. Nasi serwisanci naprawiają piaskarki, pompy do natrysku hydrodynamicznego oraz mierniki grubości powłok. Dokonujemy okresowych przeglądów pomp malarskich, pistoletów malarskich, piaskarek, kabin piaskarskich , pistoletów do metalizacji termicznej (łukowej). W naszej ofercie znajdują się wszelkie konieczne akcesoria, takie jak: dysze piaskarskie, dysze malarskie, oprawy dysz, węże malarskie i węże piaskarskie.

Oferujemy również sprzęt ochrony osobistej operatorów piaskarek i sprzętu do metalizacji termicznej (hełmy, filtry powietrza, rękawice i inne).

Korzystając z oferowanych przez TANKOR produktów, możecie zapewnić wykonywanym przez Was powłokom najwyższą jakość i zgodność z normami ISO, EN i ASTM. Przemysłowa antykorozja i zabezpieczenia antykorozyjne nie mają dla nas tajemnic. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych konsultantów w Łodzi, Poznaniu i Warszawie.