P.P.H.U. Jamar - logo

P.P.H.U. Jamar

Kim jesteśmy?
Firma Jamar powstała w 1984 roku rozpoczynając produkcję opakowań z tworzyw sztucznych, stosując nowatorskie rozwiązania w zakresie tłoczenia ciśnieniowego i próżniowego. W latach 90-tych wprowadza technologię flok, a następnie opakowania z kartonu, papieru i drewna. W 2008 r. firma, w ramach spółki Jamar-Pak, poszerzyła swoją działalność o produkcję pudeł tekturowych. Obie firmy w całości opierają się na polskim kapitale. Obecnie łączy w/w technologie wytwarzając opakowania dla wielu dziedzin gospodarki.

Projektujemy opakowania w taki sposób, by podkreślały walory prezentowanego w nim przedmiotu. Wieloletnie doświadczenie wykorzystywane jest do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych usług. Od czasu pojawienia się na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, firmami polskimi i zagranicznymi. Zaufali nam najwięksi producenci z Europy, wyróżniając nas przy tym za estetykę i jakość naszych produktów. Frima Jamar prowadzi ekologiczną politykę, dzięki której możliwe jest efektywne ograniczenie działań mających negatywny wpływ na środowisko. Do najistotniejszych należy kontrola emisji spalin, wdrażanie ekologicznie zarządzanych projektów, oszczędzanie energii czy racjonalne prowadzenie recyklingu.

Nasza oferta:
- projektowanie i produkcja opakowań
- sprzedaż materiałów do produkcji opakowań
- sprzedaż folii flokowanych
- znakowanie opakowań
- kaszerowanie
- sztancowanie
- foliowanie
- termoformowanie
- flokowanie

Produkty:
- opakowania na sztućce
- opakowania na półkę sklepową
- opakowania ozdobne
- opakowania na materiały piśmiennicze
- opakowania jubilerskie
- opakowania specjalistyczne
- opakowania spożywcze
- opakowania zbiorcze z tektury falistej
- usługi

Współpraca z klientem:
Oferty na większość usług przygotowywane są indywidualnie pod każde zapytanie. Firma zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Do dyspozycji klientów istnieją gotowe wzory wielu rodzajów opakowań; na zamówienie projektowane są również zupełnie nowe. Jamar jest firmą wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą za estetykę i jakość wytwarzanych opakowań, dzięki czemu od lat cieszy się zaufaniem firm branżowych.

Dane kontaktowe:
P.P.H.U JAMAR Jacek Szkonter
ul. Objazdowa 15
43-100 Tychy
tel.: (32) 216 86 60
skype: P.P.H.U.JAMAR
e-mail: biuro@jamar-opakowania.pl