P.P.U.H BISS

1Produkcja firmy P.P.U.H "BISS" koncentruje się głównie na wykonywaniu szerokiej gamy nadruków fleksograficznych w ośmiu kolorach oraz laminatów foliowych typu duplex i triplex.
Produkcja przeprowadzana jest na nowoczesnych urządzeniach przez wyspecjalizowaną kadrę. W swoich poczynaniach deklarujemy zachowanie najwyższej staranności w takim przygotowaniu produktu, aby nasz klient mógł w pełni wykorzystać go do umacniania swojej pozycji na rynku. Naszym działaniom towarzyszy przekonanie, iż wysoki standart obsługi klienta oraz jakość produktu wyprzedzająca jego oczekiwania sprawia, że dołączy on do naszych stałych i wiernych klientów.
W 2005 roku firma przeniosła się do nowej siedziby o powierzchni 5000 m2 na ulicę Handlową 4 w Kolbuszowej. W nowym obiekcie, obok produkcji folii, stale rozwijamy technikę nadruku fleksograficznego. Współpraca ze znaczącymi odbiorcami w kraju potwierdziła rzetelność wykonania toreb, jak i wysoką jakość druku. W 2007 roku firma zakupiła nowoczesną maszynę drukarską ośmiokolorową Uteco Onyx 876 GS oraz lamiantor bezrozpuszczlanikowy Nordmeccanica Simplex sl.