P.P.U.H BISS

+48.17.2271043

PPUH "BISS" z siedzibą w Kolbuszowej, woj.podkarpackie, działa na rynku opakowań już od 16 lat, w tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, rozbudowaliśmy park maszynowy oraz rozszerzyliśmy profil produkcji o nadruki fleksograficzne w ośmiu kolorach oraz laminaty typu duplex i triplex.
Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa jest dostarczanie odbiorcom produktów o wysokiej jakości, spełniających ich wszystkie oczekiwania.
Jesteśmy producentem folii, opakowań foliowych, miedzy innymi: rękawów foliowych, woreczków o rozmiarach od 10x27 do 18x55 oraz reklamówek z nadrukiem i bez, w szerokim asortymencie rozmiarów i dużej gamie kolorystycznej. W swojej ofercie posiadamy też reklamówki oxy - biodegradowalne. Wykonujemy projekty wg dostarczonych materiałów źródłowych oraz matryce fotopolimerowe. Dysponujemy linią do wytłaczania folii, w skład której wchodzą wytłaczarki Matila, służące do produkcji folii typu HDPE oraz LDPE, pracujemy na szybko zgrzewających automatach marki Hemingstone. Od 2007 roku firma wykonuje nadruk fleksograficzny - do ośmiu kolorów, między innymi dla takich firm jak: Hortino, Argo, Roksana, Makro. Drukujemy na foliach typu: PP, PE, BOPA, PET. Naszą ofertę kierujemy do producentów:
- słodyczy
- artykułów mrożonych
- artykułów sypkich
- wyrobów piekarniczych
- artykułów higienicznych
- napoi
- wyrobów mleczarskich
- mięsnych
i wszystkich tych, którzy poszukują wyrobu w atrakcyjnej cenie, wysokiej jakości oraz o szybkich terminach realizacji. Oferowane przez naszą firmę laminaty dwuwarstwowe lub trzywarstwowe, pozwalają na optymalne zabezpieczenie pakowanych w nie produktów przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Zapewniamy dostawę naszych wyrobów własnym transportem na terenie całego kraju.
"BISS" to dynamiczny rozwój, wysoka jakość i stałość usług, pewność i rzetelność działań na najwyższym poziomie przy przyjaźnie skalkulowanych cenach.

Dane adresowe:
TARNOBRZESKA 40
Kolbuszowa
Podkarpackie
Poland

Obszar działalności firmy P.P.U.H BISS:
  • Opakowania