Pragma Trade sp. z o.o. - logo

Pragma Trade sp. z o.o.

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się handlem foliami, wykorzystywanymi w przemyśle spożywczym, drukarskim, opakowaniowym oraz elektrotechnicznym. Dostarczamy folie do największych przedsiębiorstw w Polsce. Naszymi klientami są również firmy z Czech, Litwy, Łotwy oraz Słowacji i Niemiec.

Jesteśmy importerem wysokogatunkowych folii z Indii, Czech, Niemiec, Turcji, Włoch Luxemburga, ZEA oraz Rosji. Oferujemy najwyższej jakości folie w niezwykle korzystnych cenach i na satysfakcjonujących warunkach sprzedaży.

Nasza firma, założona w 2003 roku, zdobyła już w Polsce niekwestionowany tytuł lidera rynku. Dostarczamy folie do około 400 klientów. Posiadamy ok. 20 % udział w rynku folii sztywnych przeznaczonych do termoformowania (folie APET oraz folie PCV) oraz ok. 8 % udziału w rynku folii cienkich (folie BOPP oraz folie BOPET).

W 2005 roku zakupiliśmy najnowocześniejsze maszyny do konfekcjonowania folii wg indywidualnych potrzeb Klientów. Obecnie zatrudniamy 24 osoby, nasza siedziba to nowy budynek biurowy o powierzchi 1700 m2, oraz nowoczesny, nowo wybudowany, magazyn wysokiego składowania o powierzchni 5000 m2.

Niezwykle duży nacisk położyliśmy na prawidłowy, szybki serwis Klienta. Ten element jest niewątpliwie naszym poważnym atutem. Aktualnie, dzięki doskonale zorganizowanemu systemowi magazynowania i logistyki jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony produkt w 24h w każde miejsce w Polsce. Ponadto naszym stałym klientom świadczymy usługi magazynowania zakupionych u nas towarów i dostarczania ich w niewielkich partiach, co pozwala uniknąć ponoszenia przez nich dodatkowych kosztów związanych z gospodarką zapasami.
Prosimy o zapoznanie się z ofertą naszej firmy i zapraszamy do współpracy.