Prometal Polska - logo

Prometal Polska

Szanowni Państwo,

Firma Prometal Polska od 15.maja 2009. roku jest JEDYNYM UPOWAZNIONYM PRZEDSTAWICIELEM trzech Serbskich firm: Prometal Serbia, Pak-Projekt Serbia i od niedawna Jugonatron Serbia.
Niewątpliwie należy nadmienić, iż maszyny tych trzech producentów znajdują się na polskim rynku(Prometal i Pak-Projekt od przeszło 5 lat) a Jugonatrona od 2 lat., i cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na swoją, przede wszystkim jakość i konkurencyjność w cenach, i niezawodność.

1producent:. Prometal Serbia jest jedną z najbardziej znanych firm na Bałkanach zajmujących się produkcją maszyn, które służą do wytwarzania elementów betonowych takich jak kostka brukowa, pustaki, bloczki, krawężniki i wiele innych. Do najbardziej znanych maszyn tego producenta znajdujących się w Polsce należą maszyny kroczące Euroblock, wibroprasy HVP, MVP, a także maszyny stacjonarne takie jak Universal, czy Ekonomic.

2.producent: Pak- Projekt, to z kolei producent, który specjalizuje się w produkowaniu maszyn, służących do produkcji pudełek kartonowych (maszyna kombinowana SB, połaczenie bigownici i szczelinówki w jednej maszyny) , sklejarek do pudeł, maszyn do pakowania żywności (AS-10, AS-40, APR-5, która może pakować pylące produkty, a po dostosowaniu również ciecze) oraz drukarek fleksograficznych jedno i dwu-kolorowych ( MS).

3.prodcent;Jugonatron Serbia, to jest od niedawna nasz trzeci producent który sie specjalizuje w produkcji maszyn do torebek papierowych(torebkarki) i worków papierowych.

Wszystkie maszyny, które sprzedajemy są produkowane w Serbii oraz posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, dokumentację techniczno-rozruchową DTR i instrukcję obsługi w języku polskim. Na oferowane maszyny wydawana jest gwarancja producenta, w przypadku Prometal Serbia, i Jugonatro, 12 miesięczna na maszynę oraz 18 miesięczna na elektroniczne podzespoły maszyn, zaś w przypadku Pak Projektu gwarancja obejmuje od 12do 24 miesiące. Jako przedstawiciel przede wszystkym Prometala, producenta galanterii betonowej, oferujemy Państwu pełny rozruch technologiczny oraz opracowanie i wprowadzenie zakładowej kontroli produkcji obowiązującej zgodnie z danymi zawartymi w ustawie o wyrobach budowlanych z 2004 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!