RADO SP.J. - logo

RADO SP.J.

Firma Rado Sp. J. powstała w 1996 roku. Specjalizuje się w produkcji tulei papierowych spiralne zwijanych wykorzystywanych w produkcji i przetwórstwie folii w przemyśle opakowaniowym, papierniczym, włókienniczym, tekstylno-odzieżowy, poligraficznym i budowlanym.Jesteśmy również dystrybutorem folii, taśm samoprzylepnych i polipropylenowych
Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie zaopatrywania ich w wyroby o wysokiej jakości, szerokim asortymencie, często o szczególnej specyfice.
Dewizą naszej działalności jest dążenie do ciągłego doskonalenia jakości oraz dotrzymywania terminowości dostaw. Zawsze staramy się wybiegać naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz służyć im najlepszą wiedzą oraz doświadczeniem i indywidualnym doradztwem technicznym. W gronie naszych klientów znajduje się coraz więcej wymagających odbiorców, co potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.
Dzięki sprawnemu i nowoczesnemu zarządzaniu, profesjonalnej organizacji procesu produkcyjnego oraz stosowaniu wysokiej jakości ekologicznych surowców, chcemy sprostać najwyższym wymaganiom naszych kontrahentów. Mamy nadzieje, że naszą ofertą zachęcimy Was do współpracy i dołączycie państwo do grona naszych klientów.