Raven Sp. z o. o.

Działamy od 1994r. W 2001r., w wyniku przejęcia przez nowego właściciela, udziałów filii produkcyjnej norweskiego koncernu AVEN AS nastąpiła zmiana nazwy na RAVEN Sp. z o.o. Tradycje i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji palet i kontroli jakości wyrobów czerpiemy ze skandynawskiego koncernu założonego w 1928 roku.

Podstawowym celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb klienta w dziedzinie dostaw drewnianych opakowań przemysłowych tj.:

- palety EUR EPAL
- nadstawek paletowych,
- palet drewnianych,
- pokryw skrzyniopalet,
- innych opakowań drewnianych.

Nasze wyroby wykonujemy wg indywidualnych potrzeb klienta.
Gwarantujemy dostawy wyrobów najwyższej jakości - zawsze na czas.
Dysponujemy dużym potencjałem produkcyjnym gwarantującym rzetelność współpracy:

- dysponujemy doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą,
- zatrudniamy w systemie zmianowym 125 osób,
- posiadamy własny trak i suszarnie.
Cała nasza produkcja oparta jest o certyfikowany FSC surowiec drzewny (sosna). Dbałość o jakość wyrobu zaowocowała uzyskaniem świadectwa fitosanitarnego wg. ISPM n. 15, IPPC / HT KD DB, które uprawnia do eksportu naszych wyrobów do wszystkich krajów świata.

Jako pierwsi w kraju uzyskaliśmy stosowne uprawnienia i znajdujemy się w "Krajowym Rejestrze Firm spełniających warunki produkowanych wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych" z numerem PL 08-001.


W styczniu 2012 roku ponownie uzyskaliśmy certyfikację Zintegrowanego Systemu Zarzadzania:
• System zarzadzania Jakością (13.01.2012), wg EN ISO 9001:2008.


Przykładamy ogromną dbałość do satysfakcji klienta z produkowanych przez nas wyrobów i ze współpracy z nami. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.