Robatech Polska - logo

Robatech Polska

Robatech - skuteczna technologia klejenia

Robatech to Twój partner w zakresie innowacyjnych i trwałych rozwiązań aplikacji kleju na całym świecie. Nasi wykwalifikowani eksperci doradzą Ci we wszystkich kwestiach dotyczących aplikacji kleju.

Klejenie z perfekcją.
Robatech oferuje szeroki zakres skutecznych i innowacyjnych rozwiązań dla każdego procesu klejenia, aby sprostać wysokim wymaganiom przemysłu opakowaniowego i wielu innych pod względem szybkości produkcji, elastyczności i wydajności. Zrównoważona oferta technologii kleju topliwego i kleju aplikowanego na zimno firmy Robatech charakteryzuje się dokładnym dozowaniem, precyzyjnym nakładaniem kleju, wysoką niezawodnością i znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

Energooszczędny i bezpieczny.
Wszystkie systemy do kleju aplikowanego na gorąco firmy Robatech posiadają naszą opatentowaną izolację "CoolTouch" która znajdują od zbiornika aż po głowice aplikacyjne. Technologia CoolTouch wspiera jakość procesu aplikacji, bezpieczeństwo operatora i jednocześnie obniża zużycie energii, zwiększając ogólną wydajność i produktywność.

Precyzyjna technologia «Made in Switzerland».
Ponad 40 lat aktywnego rozwoju i ciągłych innowacji zapewniło szeroki asortyment produktów. Aplikacja klejem topliwym, zimnym klejem oraz kontrola i gwarancja jakości - nasze kompleksowe portfolio oferuje kompletne rozwiązania z jednego źródła. Zwiększa to wydajność i opłacalność procesu klejenia. Konserwacja jest zoptymalizowana, pozwala uniknąć przestojów, a modernizacje systemu są realizowane w sposób ekonomiczny.

Robatech - Twój niezawodny partner do precyzyjnego nakładania kleju od 1975 roku! Dzięki przedstawicielstwom w ponad 70 krajach Robatech zawsze jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszymi lokalnymi partnerami, aby poprawić proces klejenia.