RPC TWP Polska Sp. z o.o. - logo

RPC TWP Polska Sp. z o.o.

+48.22.7165211

Firma RPC TWP Polska Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 1994 roku. Jesteśmy jednym z 38 zakładów wchodzących w skład europejskiego holdingu opakowaniowego RPC Group Plc i jednocześnie jednym z czterech zakładów tej grupy funkcjonujących na terenie Polski.

Nasz asortyment obejmuje szerokie spektrum termoformowanych opakowań z polipropylenu znajdujących zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym.

Oferujemy m.in. opakowania do masła, margaryny, sałatek i surówek, produktów garmażeryjnych, a także dla przemysłu mięsnego, rybnego i mleczarskiego.

Pragnąc sprostać wymaganiom naszych klientów wykonujemy nadruki w technologii suchy - offset oraz rotograwiura. Specjalizujemy się również w produkcji pojemników barierowych PP/EVOH/PP.

Produkty firmy RPC TWP POLSKA charakteryzują się wysoką jakością, spełniają normy określone przez Unię Europejską oraz posiadają odpowiednie atesty PZH dopuszczające kontakt z żywnością. Od kilku lat firma RPC TWP POLSKA obejmuje swoim zasięgiem większość krajów europejskich oraz rynki wschodnie.

Dane adresowe:
Kineskopowa 1
Piaseczno
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy RPC TWP Polska Sp. z o.o.:
  • Opakowania -> Skin Pack