RSC AUTO ID - logo

RSC AUTO ID

RSC Auto ID działa w branży automatycznej identyfikacji od 1997 roku, a od 2004 roku jest także konwerterem etykiet i taśm termotransferowych oraz fleksograficzną i cyfrową drukarnią etykiet i opakowań. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytym przez te lata, stanowimy unikalne połączenie kompetencji z zakresu kreacji opakowań, systemów etykietujących i znakujących oraz automatycznej identyfikacji.

Kreujemy opakowania w formie etykiety, która jako integralna część produktu i decydujący czynnik w procesie zakupowym, jest także najważniejszym ogniwem i nośnikiem informacji w łańcuchu dostaw oraz podstawą działania wszelkich systemów związanych z obrotem towarów. Nasze innowacyjne rozwiązania bazujące na systemach automatycznej identyfikacji optymalizują procesy produkcji, logistyki, dystrybucji i handlu w całej Polsce i za granicą.

Jesteśmy producentem i dostawcą etykieciarek, modułów drukująco-etykietujących i systemów etykietujących, gwarantującym dodatkowo najlepszej jakości serwis techniczny.

Jesteśmy uczestnikiem Systemu GS1 oraz członkiem Polskiej Izby Opakowań, FINAT oraz Polskiej Izby Fleksografów.


JESTEŚMY LIDEREM RYNKU.

Naszą specjalnością są:
- Fleksograficzny i cyfrowy druk etykiet
- Konfekcja etykiet i taśm termo-transferowych
- Systemy etykietujące i znakujące
- Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu opakowań i logistyki
- Systemy identyfikacji procesów na bazie kodów kreskowych i RFID
- Systemy identyfikacji produktów w łańcuchu dostaw
- Identyfikacja osób
- Profesjonalny multiplatformowy serwis