S technika - logo

S technika

S technika jest firmą, która specjalizuje się w rozwiązaniach Post Press. Posiadamy duże doświadczenie w serwisowaniu maszyn poligraficznych, szczególnie introligatorskich.
Jako wyraz dużego uznania traktujemy współpracę ze światowym liderem, producentem sitodrukowych maszyn cylindrycznych: SPS Technoscreen. Jesteśmy ich autoryzowanym partnerem serwisowym (ASP) z autoryzacją na cały świat.

Bardzo duża cześć naszej działalności związana jest z lampami UV oraz IR oraz systemów ich zasilania, pomiaru, regulacji.
W tej dziedzinie jesteśmy jednym z niewielu kompleksowych dostawców na rynku polskim.

Nasza oferta obejmuje w zasadzie wszystko – lampy, sterowanie, przyrządy pomiarowe, czujniki temperatury i przepływu, reflektory oraz części i podzespoły do reflektorów.
Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle poligraficznym, produkcji mebli, opakowań oraz dezynfekcji.

Posiadamy nowoczesne przyrządy diagnostyczne niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej regulacji i sprawdzenia systemów UV i IR, oraz wiedzę i know – how do skutecznego wdrażania tych systemów. Naszym parterem w dziedzinie UV i IR jest jeden z światowych liderów w tej dziedzinie, niemiecka firma UV Technik Meyer, która w ciągu ostatnich 30 lat jest preferowanym dostawcą komponentów i podzespołów dla szerokiego grona producentów maszyn .
Mamy również przyjemność reprezentować w Polsce firmę Autobond z Wielkiej Brytanii. Autobond jest uznanym liderem w dziedzinie profesjonalnych laminatorów oraz maszyn do lakierowania.
Autobond jest firmą która nieustannie i aktywnie wprowadza na rynek nowe rozwiązania do kompletnego uszlachetniania produktów poligraficznych w jednym przebiegu, oraz maszyny do druku cyfrowego.
Firma S technika bardzo poważnie podchodzi do kwestii ochrony środowiska oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Naszym celem jest długofalowa współpraca oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy nastawieni na dostarczanie sprawdzonych produktów i rozwiązań wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach.

Liczymy na Państwa współpracę, sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami.