Sacmi

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona całą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, przez produkcję, doręczenie, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy technologie automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej gamy urządzeń specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie wymyślania, utworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dystrybutora pozyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony wyrób zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne straty z tego tytułu.