Sai S.C. Systemy Automatycznej Identyfikacji

Firma Systemy Automatycznej Identyfikacji powstała w 1993 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji opartych o kody kreskowe. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam opracowywanie projektów systemów z całkowitym dopasowaniem ich do indywidualnych potrzeb Klienta. Tworzymy oprogramowanie magazynowe oparte o kody kreskowe w pełnym cyklu produkcyjnym: analizę, projekt, implementację, wdrożenie oraz serwis wraz z dodatkowymi konsultacjami oraz doborem i dostarczeniem odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników i magazynem części zamiennych.

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo pełną gamę produktów i rozwiązań związanych z techniką kodów kreskowych: drukarki etykiet, czytniki i terminale, etykiety samoprzylepne, taśmy termotransferowe, nylon, satynę oraz oprogramowanie. Szeroka gama zróżnicowanych pod względem możliwości i ceny produktów zapewnia kompleksowe zaspokojenie potrzeb zarówno dużych jaki średnich firm. Zapewniamy naszym klientom terminowość (ciągłość) dostaw materiałów eksploatacyjnych. Profesjonalne świadczenie usług sprawiło, że zaufało nam już wiele poważnych przedsiębiorstw, które nadal podtrzymują z nami współpracę.


Zapraszamy do współpracy - kody kreskowe to nasza specjalność.


NASZA OFERTA :
etykiety samoprzylepne
nylon i satyna
taśmy termotransferowe
urządzenia skanujące
drukarki etykiet
nawijaki etykiet
aplikatory etykiet
usługi promocje