ScanPack S.J. - logo

ScanPack S.J.

+48.62.5860100

Kim jesteśmy?
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów i maszyn pakujących taśmą polipropylenową i poliestrową wraz z niezbędnymi akcesoriami do wykonywania opasań oraz automatycznych maszyn pakujących. Wszystkie oferowane przez nas towary są pewne i sprawdzone.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na korzystne warunki cenowe przy zachowaniu najwyższej jakości produktów. Oferujemy tylko towary od sprawdzonych producentów i światowych potentatów w branży opakowań. Wszystkie urządzenia są przez nas montowane i uruchamiane w zakładzie Klienta. Producenci, z którymi współpracujemy działają zgodnie z zasadami ISO i dyrektywami CE, zarówno w kontekście całych urządzeń, jak i samych materiałów.

Na polskim rynku oferujemy opakowania i maszyny pakujące następujących światowych potentatów:
- Strapack Corporation - czołowy producent i wynalazca szeregu typów
półautomatycznych i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową (Japonia) - ISO9002
- Algemeen Verpakkings Centrum B.V. - producent najwyższej klasy, niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię termokurczliwą (Holandia) - ISO9002
- Sekisui Jushi - jeden z najbardziej renomowanych producentów taśm polipropylenowych SekiStrap i poliestrowych SekiPET. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii, oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych (Japonia, USA, Holandia) - ISO9002
- Narrowtex – czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych, niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych (RPA) - ISO9002

Firmy te to światowa czołówka producentów maszyn i materiałów opakowaniowych najwyższej jakości. Ciągłe doskonalenia swoich towarów zapewnia nowe, lepsze rozwiązania w zakresie szeroko pojętego pakowania.

Nasza Oferta:
- Niezawodne markowe zgrzewarki do folii - wszystkie oferowane przez naszą firmę zgrzewarki i maszyny pakujące produkowane są w Europie. Cechami charakteryzującymi wyroby AVC są wydajność i bezawaryjność w pracy ciągłej, niskie koszty eksploatacji oraz łatwość obsługi i ergonomia.
- Transystem - to grupa materiałów, maszyn i urządzeń ręcznych, która przeznaczona jest do stabilizacji i zabezpieczenia ładunków w transporcie lądowym, lotniczym i morskim.
- Markowe maszyny pakujące taśmą polipropylenową - niezawodne urządzenia do spinania paczek jednostkowych i zbiorczych. Mogą pracować na pojedynczym stanowisku pracy jak i w bardzo zaawansowanych liniach pakujących. Cechami charakteryzującymi maszyny Strapack są ich bardzo wysoka jakość, wydajność i bezawaryjność pracy w systemie trzyzmianowym.
- Maszyny pakujące w folię termokurczliwą - najwyższej jakości do przemysłowego zastosowania maszyny pakujące produkty w pakiety zbiorcze i jednostkowe. Odznaczają się niezawodną, bezawaryjną pracą i jakością wykonywania opakowań.

Dane kontaktowe:
ScanPack Spółka Jawna
Szybki kontakt: 512-170-215

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E 63-500 Ostrzeszów
tel. 62 / 586 01 10
fax 62 / 586 01 11
e-mail: biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul. Żonkilowa 14 60-175 Poznań
tel.: ( 61 ) 867 73 92
tel./fax ( 61 ) 867 82 81
e-mail: poznan@scanpack.pl

Dane adresowe:
Św. Mikołaja 25 E
Ostrzeszów
Wielkopolskie
Poland

Obszar działalności firmy ScanPack S.J.:
Dystrybutor:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny owijające -> Maszyny do elastycznego foliowania
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny owijające -> Urządzenia do opasywania
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Urządzenia do znakowania -> Etykieciarki, metkownice
  • Opakowania -> Taśmy
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny obkurczające -> Zgrzewarki
  • Transport i magazynowanie -> Zabezpieczanie jednostek ładunkowych