SCHRODER Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy w szerokim zakresie produktów, które oferujemy od wielu lat. I Wy możecie stać się kolejnymi zadowolonymi klientami. Wystarczy poznać jakość oferowanych produktów firmy Schröder, która działa na rynku Europy Zachodniej od ponad 50 lat. Tradycja połaczona z nowoczesną technologią i bogatym doświadczeniem pozwalają osiągnąc doskonałe rezultaty.
Proponujemy wyroby o najwyższym światowym standardzie, posiadające 10-cio letnią gwarancję. Od projektu do gotowego wyrobu, to dewiza naszego działania. Wszystko to w cenach konkurencyjnych do oferowanych przez polskich producentów.

Wszelkiego rodzaju wszywki, przywieszki, taśmy, plomby, etykiety papierowe, na priplaku, opakowania to produkty niezbędne przy wytwarzaniu odzieży, tekstyliów, kołder, kocy, bielizny, obuwia, plecaków itp., pozwalające w znaczącym stopniu określić image wytwórcy i jego markę.

Zamów a będziesz zadowolony: Etykiety
tkane, drukowane, papierowe, z tworzyw sztucznych i gumy, ze skóry, skóropodobne, rozmiarówki, tkane we wszystkich możliwych rodzajach i jakościach
Taśmy
drukowane, tkane, we wszystkich możliwych rodzajach
Plomby
plastikowe, metalowe, w róznych wielkościach i kształtach
Elastomety
dodatki odzieżowe z tworzywa: kaletnicze, obuwnicze w szerokiej gamie kolorów
Gumy
odzieżowe i obuwnicze
Torebki na zapasowy guzik
papierowe, składane, klejone, żakardowe standardowe
Zawieszki na szyję
do identifykatorów, kluczy, z logo firmy drukowane lub tkane
Gadżety reklamowe
breloki, magnesy, naszywki, końcówki expresów

Uzupełnieniem gamy produktów naszej firmy jest szeroki asortyment indyjskich i chińskich jedwabi naturalnych - kolekcja MEGATEX, jak i tkanin mieszanych oraz koronek niemieckich producentów.
Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. W przypadku zainteresowania kontakt pod wskazanymi numerami telefonów lub drogą elektroniczną. Chętnie służymy dalszymi informacjami. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych przedstawicieli i projektantów, którzy przygotowują konkretne projekty graficzne wraz z kalkulacją cenową.

Pozdrawiamy życząc owocnej współpracy.
Z poważaniem
Schroder Polska sp. zo.o.