Suwary S.A.  - logo

Suwary S.A.

Suwary S.A. to uznany producent opakowań z tworzyw sztucznych, w swej ofercie posiadamy opakowania z polietylenu oraz z PET.

Jesteśmy nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem, wdrożyliśmy i stosujemy System Zapewniania Jakości ISO 9001. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koncernów z branży motoryzacyjnej, wdrażamy normę ISO/TS 16949.

Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach rozdmuchowych firmy Uniloy. Wszystkie wyroby produkowane są wyłącznie z najlepszych zachodnich gatunków HDPE - są bezpieczne, trwałe i estetyczne. Wyroby nasze posiadają certyfikaty un, tym samym spełniają wymogi międzynarodowych przepisów w zakresie transportu substancji żrących i niebezpiecznych drogą kolejową, morską i transportem samochodowym. Ich wymiary dostosowane są do transportu na europaletach.

Na uwagę zasługuje fakt, że jako nieliczna firma, oferujemy w swej ofercie 6-barwny nadruk bezpośrednio na opakowaniach metodą sitodruku. Więcej na temat technologii nadruku... Od 2005 roku oferujemy jako jedyny polski producent opakowania wielowarstwowe. Więcej na temat technologii wielowarstwowej…