Terry opakowania - logo

Terry opakowania

690989500

Firma Terry z siedzibą w Dębicy jest producentem opakowań z folii PVC i PET, typu: tuby, blistry i pudełka składane. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Naszym głównym priorytetem od momentu powstania jest dostarczenie opakowań, które w 100% spełnią oczekiwania klientów. Dlatego przywiązujemy szczególną wagę do materiałów, z których wytwarzamy nasze produkty. Wprowadziliśmy nowoczesne metody produkcji oraz specjalny system zarządzania jakością. Sprawiło to, że dziś jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży, która posiada certyfikat BRC IoP – międzynarodowy dokument przyznawany przedsiębiorstwom, które spełniły wysokie wymagania dotyczące sposobu produkcji opakowań przeznaczonych do przechowywania żywności.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji tub.

Głównym obszarem naszej działalności pozostaje produkcja tub z folii PET i PVC, a także tub foliowo-kartonowych, które znajdują zastosowanie jako opakowania lub materiał ekspozycyjny. Na życzenie klientów możemy je również okleić etykietami z grafiką, co sprawia, że stają się doskonałym nośnikiem treści reklamowych. Poza doskonałymi tubami zajmujemy się również przygotowaniem opakowań typu blister, tacek technologicznych oraz wkładek. Jako nieliczni w branży posiadamy certyfikat BRC IoP.
Standard jakości dla opakowań.

W naszej ofercie znajdą Państwo przemysłowe maszyny etykietujące oraz tunele do aplikowania i obkurczania etykiet typu „sleeve”, których sami używamy do etykietowania tub. Jako producent doceniliśmy duże możliwości tych urządzeń. Nasze uznanie zdobyła ich wysoka wydajność, która pozwala prowadzić nawet długotrwałe prace. Możemy je z pewnością polecić naszym klientom.
Oferujemy
- tunele parowe,
- tunele elektryczne,
- generatory pary,
- osuszacze,
- przenośniki taśmowe

Dane adresowe:
al.Jana Pawła II 19
Dębica
Podkarpackie
Poland

Obszar działalności firmy Terry opakowania:
Producent:
  • Opakowania -> Pudełka -> Tworzywa sztuczne
  • Produkcja opakowań -> Termoformowanie
  • Opakowania -> Szpule, tuleje, tuby -> Tworzywa sztuczne
Dystrybutor:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny napełniające -> Do cieczy, płynów
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny obkurczające -> Tunele obkurczające