tevo

Oferujemy kompleksowe montaże, demontaże i relokacje linii produkcyjnych maszyn i różnego rodzaju urządzeń na terenie kraju oraz w całej Europie.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, jak również wyspecjalizowany personel, co pozwala nam bez przeszkód realizować duże inwestycje związane z relokacją istniejących zakładów lub budową nowych.
Oczekiwania naszych klientów zdecydowały, iż specjalizujemy się w działaniach w zakresie między innymi przemieszczania i relokacji maszyn i urządzeń, instalowania linii produkcyjnych i technologicznych, ustawiania maszyn oraz urządzeń na stanowiskach fundamentowych, jak również organizowania urządzeń oraz maszyn do transportowania, załadunku i rozładunku parku maszynowego całych przedsiębiorstw produkcyjnych. Oferujemy także złomowanie i deinstalację maszyn i urządzeń wszelkiego typu.
Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla inwestorów polskich i zagranicznych. Przenosiliśmy linie produkcyjne i maszyny w ramach jednego zakładu, między różnymi fabrykami na terenie Polski i za granicą. Klienci, którzy współpracowali z naszą firmą, często zostają naszymi regularnymi partnerami, ceniąc sobie nasze działania, staramy się bowiem, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy.