VITON sp. z o.o. - logo

VITON sp. z o.o.

VITON Sp. z o.o. jest rozwojową firmą działającą w branży tekstylnej będącą liderem w dostawach modnych tkanin kolorowo tkanych w Polsce. VITON cały czas poszerza swoje kompetencje poprzez rozwój swoich pracowników oraz strategiczną współpracę z wiodącymi i uznanymi producentami tkanin na świecie.

Podstawowym celem naszego działania jest satysfakcjonująca obsługa naszych Klientów, aby to uczynić staramy się rozwijać i zwracać szczególną uwagę na:

* Trendy w modzie,
* Terminowość,
* Dyspozycyjność,
* Rzetelność biznesową,
* Elastyczność.

Misją VITON Sp. z o.o. jest stanie się głównym dostawcą tkanin dla firm odzieżowych w Europie Środkowo-Wschodniej poprzez:

Zadowolenie Klientów
Spełnianie oczekiwań naszych Klientów dotyczących najmodniejszego wzornictwa w celu bycia zawsze pierwszym na rynku wyrobów gotowych oraz budowania długoterminowych kontaktów w celu ugruntowania wzajemnego zaufania stanowi wiodący motyw naszego działania.

Jakość produktów i usług
Dbałość o nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość przy akceptowalnej cenie oraz wdrożenie nowych technologii obiegu informacji od prezentacji wzorów, poprzez kontraktację do dostawy, gdzie Klient wie w każdej chwili o statusie swojego zamówienia poprzez Internet. . Jakość oraz cena odpowiadają kryteriom analityczno-wartościowym jak też zasadom konkurencji.