Wikpol Sp. z o.o. - logo

Wikpol Sp. z o.o.

81 503 23 30

Wikpol Sp. z o.o. to firma inżynierska specjalizująca się w automatyzacji procesów produkcyjnych, w szczególności w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu wysokiej klasy zrobotyzowanych linii paletyzacji, depaletyzacji oraz zbiorczego pakowania produktów. Tworzone przez nas rozwiązania przeznaczone są dla branż, w których produkty finalne, niezależnie od rodzaju, wymagają sortowania, ważenia, pakowania, paletyzowania lub łączenia tych operacji w jednym cyklu. Nasza oferta obejmuje również zrobotyzowane linie oceny surowca dla przemysłu spożywczego oraz układy pick&place.
Projektowane przez nas systemy są zindywidualizowane – powstają w oparciu o pełną analizę potrzeb klienta oraz specyfiki jego produkcji. Ich ważną cechą jest elastyczność, polegająca na szybkim dostosowaniu do nowego profilu wytwarzania oraz na współpracy z już działającymi maszynami.
W ramach specjalizacji produkujemy szereg urządzeń stanowiących wyposażenie linii produkcyjnych:
• głowice manipulacyjne robotów
• układy kompletacji
• podajniki palet i przekładek
• systemy transportu wewnętrznego
Jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce posiadamy certyfikat Partnera Systemowego Fanuc Robotics w zakresie zrobotyzowanej paletyzacji i pakowania.
Potwierdzeniem naszego dorobku są pozytywne opinie klientów, wśród których znajdują się, uznane na świecie i obecne na polskim rynku, firmy związane z przemysłem przetwórczym: spożywczym, chemicznym, mineralnym, drzewnym i papierniczym, a także budowlanym.

Dane adresowe:
Konopnica 208B
Motycz
Lubelskie
Poland

Obszar działalności firmy Wikpol Sp. z o.o.:
Producent:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny wielofunkcyjne -> Linie pakujące
  • Transport i magazynowanie -> Chwytaki
  • Transport i magazynowanie -> Paletyzatory