"W.M. POMTOR" Wyroby Metalowe i inne Sp. z o.o.

WM POMTOR Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1994 roku i od samego początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją palet transportowo-magazynowych Manurak M1 i M2. W 2009 roku wprowadziliśmy do swojej oferty produkcyjnej palety o symbolu M1S355 i M2S355. Są to manuraki o zmodyfikowanej, lżejszej konstrukcji, ale zachowujące wszelkie parametry techniczne i wymiary manuraków standardowych.

Produkowane są z odpowiednio dobranych gatunków stali, dostarczanych przez największych i renomowanych producentów stali w Polsce, co umożliwiło obniżenie wagi palety przy jednoczesnym zachowaniu ich nominalnych, dopuszczalnych ładowności, wymiarów i nie wprowadzaniu zmian w procesie produkcji. Na przełomie czerwca i lipca 2009 roku jakość wykonania ale przede wszystkim parametry techniczne palet zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą wyroby TÜV Rheinland Polska, co dało nam prawo używania znaku zgodności T+M.

Manuraki M1S355 i M2S355 poddane zostały ocenie wysokiej klasie specjalistów z sekcji bezpieczeństwa i jakości wyrobu TÜV Rheinland i testom laboratoryjnym na stabilność regału i maksymalne obciążenie w Instytucie Techniki Budowlanej w Katowicach, a cały proces produkcji przeszedł wnikliwą inspekcję eksperta TÜV Rheinland Polska.