Zakład Techniczny KarT - logo

Zakład Techniczny KarT

Naszą misją jest dostarczanie użytecznych i niezawodnych rozwiązań mechanicznych zarówno przymysłowi produkcyjnemu jak i indywidualnym przedsiębiorcom. Dedykujemy nasze zasoby i zespołowy wysiłek na rzecz ich postępu i rozwoju. Satysfakcja naszych klientów to nasze credo a ich problemy to motywacja do wytężonej pracy i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Aby sprostać rosnącym wymaganiom ciągle inwestujemy w wiedzę i nowości techniczne.

Projektujemy i produkujemy części, przyrządy i urządzenia mechaniczne. Specjalizujemy się w projektowaniu form wtryskowych, wykrojników, tłoczników i zautomatyzowanych urządzeń montażowo-kontrolnych. W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy elementy pneumatyki, hydraulliki i elektroniki renomowanych dostawców. Części produkujemy metodą obróbki elektroerozyjnej i skrawaniem na światowej klasy maszynach sterowanych numerycznie. Oferujemy usługi utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych.

Firma KarT została założona przez Włodzimierz Kardasza w roku 1983. W początkowym etapie funkcjonowania mieściła się w pomieszczeniach garażowoch, zatrudniała 5 osób i zajmowała się wytwarzaniem prostych elementów ze stali na potrzeby lokalnego rynku. Obecnie firma KarT to ponad trzydziesto osóbowy wykwalifikowany personel, nowoczesne wyposażenie, techniczny know-how i zadowoleni odbiorcy w kraju i europie. Ale przede wszystkim KarT to zorganizowane, uczące i rozbudowujące się przedsiębiorstwo gotowe do podjęcia wielu wyzwań.