zpapieru.pl - logo

zpapieru.pl

533 034 328

W zpapieru.pl tworzymy opakowania dla różnorodnych potrzeb naszych klientów. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji opakowań, w tym pudełek na produkty oraz pudełek wysyłkowych, dedykowanych dla szerokiego spektrum branż - od spożywczej po elektroniczną.

Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług związanych z opakowaniami, począwszy od indywidualnego projektowania graficznego, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż po produkcję.

Specjalizujemy się w:

Pudełka produktowe

Tworzymy pudełka dostosowane do specyfikacji i wymagań naszych klientów, zapewniające optymalną ochronę i prezentację produktów.

Pudełka Wysyłkowe:

Oferujemy rozwiązania opakowaniowe zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie transportu, które jednocześnie są estetycznie przyjemne i odzwierciedlają wartości marki.

Druk materiałów reklamowych

Rozumiemy unikatowe potrzeby każdego klienta i oferujemy dostosowane rozwiązania opakowań, które wyróżniają ich produkty na rynku.

Dlaczego My?

Doświadczenie w branży opakowań zdobywamy od lat, a to pozwala nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Dążymy do ulepszania naszych procesów produkcyjnych i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, aby nasze opakowania były nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne dla środowiska.

Każdy klient jest dla nas ważny. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć i spełnić specyficzne wymagania i oczekiwania.

Używamy tylko najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd naszych opakowań.

Dane adresowe:
Rataja 9
Kobyłka
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy zpapieru.pl:
Producent:
  • Opakowania -> Opakowania papierowe
  • Usługi -> Drukowanie