ZPP Sp. z.o.o

Firma «ZakhidPromPak» rozpoczęła działalność w zakresie produkcji opakowań z polipropylenu w 2017 roku. Nasz sztandarowy produkt to doceniane przez szerokie grono użytkowników elastyczne transportowe worki przemysłowe „BIG BAG”. Szczegółowe informacje o naszych produktach znajdziecie Państwo w zakładce „Worki Big Bag” oraz „Inna produkcja”, natomiast w części „Nasi klienci” możecie Państwo zobaczyć listę naszych najważniejszych odbiorców.

Nasza firma posiada siedzibę i zakład produkcyjny na Ukrainie, niedaleko granicy z Polską. Działamy jednak aktywnie również na polskim rynku zbytu. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami wśród obecnych klientów oraz plany dalszego rozwoju, nasza firma systematycznie zwiększa potencjał produkcji.

Nasi partnerzy zawsze mogą liczyć na stabilną jakość naszych produktów, szybką dostawę towaru i komfortowe warunki współpracy. Dla stałych klientów opracowywany jest elastyczny system rabatów z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Naszym klientom z Polski zapewniamy też pełną pomoc przy załatwianiu formalności transgranicznych związanych z zamówieniem.

Jesteśmy zespołem młodych, energicznych, ambitnych ludzi, dla których podstawową zasadą biznesową jest dostarczenie klientowi dobrego jakościowo produktu, w dobrej cenie, na wskazane miejsce, jak najszybciej i w jak najlepszej atmosferze obsługi klienta.

W celu ułatwienia kontaktu i koordynacji sprzedaży naszych produktów na obszarze Polski i całej Unii Europejskiej, posiadamy agendę w Polsce – firmę „ZPP” Sp. z o.o. Nasz przedstawiciel zapewni Państwu możliwość swobodnego kontakt w języku polskim, udzieli wszelkich informacji o ofercie firmy i jej produktach, odpowie na korespondencję mailową i wszelkie pytania pod polskim numerem telefonu. Dane kontaktowe: Igor Kurta tel. +48 732 081 499 e-mail: kurtaigor3@gmail.com.