Gość: Masza Nowicka
2009-10-01 00:00
Re:Opinia dot. maszyn do produkcji kartonów
Tak dokładnie, jest Rosjaninem :)
Gość: Sylwek
2010-01-24 13:50
Re: Opinia dot. maszyn do produkcji kartonów
Mam SLOTER I dwie WYKRAWARKI z KRYMY. Maszyny są OK. Niestety mam też CHIŃSKI sztanctygiel - porażaka. Odradzam wszystkim zakupu chińskich maszyn - same problemy.
Gość: bogdan1
2010-03-21 23:26
witam prosze o szczero odpowiec , czy warto zaczynać produkcje opakowań kartonowych.może ktoś podpowie . pozdrawiam
Gość: matheev
2010-05-22 15:03
Witam.
Chcę zacząć produkować opakowania tekturowe.
Moje pytanie jest takie, jakie maszyny są potrzebne do takiej produkcji? Interesują mnie maszyny z KRYMA lub DELTA JARYSZ. Ale czy te maszyny które oferują są wystarczające ? Tzn nie chodzi mi tutaj o wykrawarkę walcową. Np. nie wiem do czego słóży bigówka lub sztyncygiel. Pozdrawiam i proszę o doradztwo.
Gość: adam
2010-06-04 14:38
Mam praktycznie całą produkcje oparta na maszynach Hmb z Mikołówa, na tych najstarszych pracuję już 15 lat, jestem bardzo zadowolony polecam wszystkim. Bardzo solidna konstrukcja bez awaryjne. www.hmb-opakowania.pl
Gość: matheev
2010-06-17 14:04
A co sądzicie o maszynach PA-MA ?
http://www.pa-ma.com/pl/pl-index.html
Gość: krzysiek
2011-01-17 17:26
witam
a czy mial ktos moze problem z pękającym tworzywem na wałach wykrawarek walcowych firmy Roller?
Gość: Jan Wróbel
2011-01-21 09:12
Witam,
Jeżeli chodzi o noże do sloterów - łukowe, krążkowe, klapkowe - generalnie wszystkie to ja korzystam od lat z firmy Statech z Klucz.
Oni mają noże od francuzów ale ceny zdecydowanie polskie.
Jakość lepsza niż te z Łodzi.
Zaproponowali mi inne ząbkowanie i poprawiła się jakość cięcia.
Gość: Paker
2011-02-14 09:40
Witam

Nasza firma zajmuje się produkcją a także importem maszyn do przetwórstwa tektury. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani zakupem maszyn w początkowej fazie rozwoju interesu opakowaniowego służymy pomocą w doborze maszyn a także ich serwisem. Istniejemy na rynku opakowań już ponad 20 lat więc nasza wiedza nie jest teoretyczna. W razie pytań czy prośby o ofertę proszę pisać śmiało na marcin@paker.eu.

Pozdrawiam
www.paker.eu
Gość: quan
2014-02-14 18:12
Ktoś może mi powiedzieć jakiego rzędu koszty trzeba założyć chcąc rozpoczynać działalność produkcji kartonów?
Gość: Robert
2014-10-29 10:44
Czy jest tu ktoś na forum, kto posiada maszyny firmy KRYMA?? (Sloter i wykrawarka).
Interesuje mnie opinia na ich temat w zakresie eksploatacji i awaryjności.
Ewentualnie polecenie innego sprawdzonego producenta.
Gość: Lilka08
2015-10-02 11:12
Maszyny krymy są ogólnie są OK. Mógłbym się przyczepić do kilku nieistotnych drobiazgów, ale ogólnie nie ma o co kopi kruszyć. Ogólnie maszyny nie są przekombinowane. Dla mnie najważniejszą zaletą jest to że nie podążają za ogólnym trendem wszystkich producentów czyli zrobić coś co po 3 latach nie nadaje się do niczego.
Gość: gość
2016-06-24 12:50
Mamy maszynę walcową z Krymy i to straszna tragedia odradzam!!! Wszystko zrzucone jest na obsługę maszyny....dziwne jest to, że mając walec z HMB nic się nie dzieje i pracuje aż miło. Kryma ma problem już przy fali C lepszej gramatury jak jest więcej noża nie mówiąc 5w
Gość: Gość
2016-12-05 11:28
Produkujemy opakowania z tektury falistej i potrzebujemy związać pakiety opakowań, bo tak sobie życzy klient. Czy ktoś używał wiązarki Schneider Ozga do wiązania opakowań ? Proszę o opinie.
Gość: Krzychu
2017-08-15 23:05
Witam. Mam pytanie do ludzi posiadających swoje drukarnie. Czy otwierając swój biznes warto byłoby zainwestować na początek w jedna mała maszynę np. heidelberg GTP robić na niej, sztance, tłoczenie, i hot foil? Arkusze z nadrukiem zamawiać z drukarni. Czy będą z tego zyski? Przypuszczalnie miałbym zlecenia tylko czy sam proces produkcji byłby opłacalny?