Gość: Jaras
2010-03-29 19:12
Re: Produkcja opakowań tekturowych
To jake posiadasz te maszyny (co to jest za sprzęt )???
Gość: justyś
2010-04-18 07:57
witam interesuje mnie produkcja opakowan tekturowych chetnie bym skim na ten temat pogadala nr gg2992696 pozdrawiam
Gość: fred476
2010-04-21 08:24
Witam

mam zamiar zacząć produkować pudełka z tektury (pizza) jeżeli mógł by mi ktoś powiedzieć jakie maszyny potrzeba to byłbym bardzo wdzięczny i jakie są formaty tektury do pizzy. Mój e-mail; fred476@interia.pl

Z gory dziękuje i pozdrawiam
Gość: tixi
2010-10-26 10:35
Producentów opakowań łatwo znaleźć w branżowych wyszukiwarkach-katalogach.
Polecam np. http://opakowania.pf.pl (Panorama Opakowań), duża baza firm i łatwa w obsłudze wyszukiwarka.
Gość: lipton
2010-10-31 09:34
witam! chciałbym zająć się produkcją kartonów, jaki dokladnie sprzęt jest mi na start potrzebny, nie koniecznie na wielka skale ale zeby cos z tego zarobic. zastanawiam sie nad wzieciem dofinansowania z unii, czy uwazacie ze to siano (20 000 zl) wystarczy mi na skompletowanie poczatkowego sprzetu? mysle o jakichs opakowaniach do pizzy na poczatek, male kartoniki z cienkiej tektury do transportu zwierzat nie wiem co jeszczem ozna wymyslic azeby bylo na to zapotrzebowanie,oraz interesuje mnie sprawa tego czy trudno jest sie "wgryzc" w tynek. potrzebuje porzadnej porady kogos kto sie na tym zna, czy moge na was liczyc? prosze o kontakt arek.lipowski1@gmail,com bede bardzo wdzieczny, pomozcye mlodym przedsiebiorczym glowom.
Gość: lipton
2010-10-31 09:37
witam! chciałbym zająć się produkcją kartonów, jaki dokladnie sprzęt jest mi na start potrzebny, nie koniecznie na wielka skale ale zeby cos z tego zarobic. zastanawiam sie nad wzieciem dofinansowania z unii, czy uwazacie ze taka kasa (20 000 zl) wystarczy mi na skompletowanie poczatkowego sprzetu? mysle o jakichs opakowaniach do pizzy na poczatek, male kartoniki z cienkiej tektury do transportu zwierzat nie wiem co jeszcze mozna wymyslic azeby bylo na to zapotrzebowanie,oraz interesuje mnie sprawa tego czy trudno jest sie "wgryzc" w rynek. potrzebuje porzadnej porady kogos kto sie na tym zna, czy moge na was liczyc? prosze o kontakt arek.lipowski1@gmail.com bede bardzo wdzieczny, pomozcie mlodym przedsiebiorczym glowom.
Gość: arek
2010-10-31 09:40
arek.lipowski1@gmail.com przepraszam pomylilem sie w adresie e mail.
Gość: Anna
2011-06-06 10:36
Witam,
Proszę o wycenę:
pudełko
Wymiary 841x570x18 mm
Tektura 3W jednostronnie bielona 445 g/m2
ilość - 2600 szt. I 5020 szt. zamówienia stałe co miesiac!
kontakt: +48 500 451 394
Gość: pele2003
2012-04-26 11:56
witam ja chciałem się dowiedzieć jakie są potrzebne zezwolenia do produkcji opakowań np. fefco czy trzeba mieć jakieś zezwolenie na produkcje w tych kształtach i czy sprzedaż pudeł klapowych 1000szt dziennie jest opłacalna i jakie maszyny są potrzebne do zaczęcia produkcji. I czy napisy w trzech kolorach muszą być robione na maszynie fleksograficznej 3 kolorowej czy wystarczy jedno kolorowa
Gość: marcello
2012-11-25 14:05
Witam, bardzo proszę o pomoc mam zaprojektować zakład produkujący opakowania tekturowe (na zaliczenie) uwzględniając materiały, maszyny wydajności itp. Niestety nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Bardzo proszę o pomoc
Gość: Robert
2013-01-13 20:33
Witam
Szukam producenta kartonow klapowych 3 warstwowych.
100-150 tys miesiecznie
prtransport@home.nl
Gość: Terefere
2013-03-25 09:52
Polecam Pako-Bud spod Łodzi (www.pako-bud.pl). Robiłem u nich opakowania tekturowe do transportu i z czystym sumieniem ich polecam. Posiadają i tekturę 3 i 5-cio warstwową i ciężką 7 warstwową. Miałem obawy przed tekturą, jakoż e materiał był ciężki, ale opakowania okazały się niezwykle trwałe.
Gość: Piotr
2014-02-01 18:31
WITAM. SZANOWNI PANSTWO PROSZE O POMOC W TEMACIE OTWARCIA WLASNEJ PRODUKCJI OPAKOWAN. INTERESUJE MNIE NA POCZATEK COS PROSTEGO I MALY ASORTYMENT. ILE POTRZEBA PIENIEDZY MNIEJ WIECEJ ITD. CZY JEST JESZCZE SZANSA W DZISIEJSZYCH CZASACH ROZWINAC SIE W TZW. GARAZU OCZYWISCIE POMIJAM CHECI I ZAPAL DO PRACY. MAM DOSC WEGETACJI ZA GRANICA JESTEM NAPRAWDE ZDESPEROWANY PROSZE O PORADE EWENTUALNIE NAMIAR NA KOMPETENTNA OSOBE. Z GORY DZIEKUJE ZA WYCZERPUJACA SZCZERA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM