Przewaga konkurencyjna RADPAK

 • Kompletne systemy pakujące od jednego dostawcy
 • Profesjonalne i natychmiastowe wsparcie doradcze i serwisowe
 • Doświadczenie w projektowaniu maszyn pakujących
 • Działalność w zakresie projektowania, produkcji, marketingu, sprzedaży i serwisu
 • Ciągły rozwój technologiczny produktów
 • Produkcja pojedynczych maszyn pakujących, jak i kompletnych linii pakująco-kartonujących
 • Maszyny i linie pakujące tworzone wg indywidualnych projektów
 • Najwyższa jakość produktów
 • Firma zatrudniająca stu specjalistów z wielu dziedzin
 • Konsekwentne prace badawczo - rozwojowe

Bestsellery RADPAK

Urządzenie pakujące "Case Packer" RKZ-22

Urządzenie pakujące
Symbol: RKZ-22

Urządzenie pakujące "Case Packer" RKZ-22 jest przeznaczone do odliczania konkretnej ilości opakowań jednostkowych oraz w określonej konfiguracji zapakowania ich do wstępnie uformowanego opakowania zbiorczego. Następnie maszyna odpowiada za zaklejenie i zamknięcie opakowań. Innowacyjna technologia umożliwia pakowanie produktów w kartony zbiorcze: podstawa tray, zawijany typu wrapped around i podstawa z górną pokrywą tray&hood. Urządzenie pakujące "Case Packer" RKZ-22 posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu może być zintegrowane z maszynami procesowymi i pakującymi. Maszyna wyposażona jest w servo napędy, co umożliwia wysoko-wydajną pracę w ciągłej produkcji. Urządzenie przeznaczone jest do pakowania pudełek, torebek, saszetek, doypaków, toreb stabilo, pojemników i butelek.

Urządzenie pakujące Case Packer RKZ-22:

 • wysoka wydajność do 120 sztuk na minutę w jednym rzędzie lub więcej
 • wydajność do 15 kartonów zbiorczych na minutę
 • system w pełni zautomatyzowany
 • prosty w użyciu panel kontrolny PLC

Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH-06C

Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH-06C
Symbol: RKH-06C

Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH-06C przeznaczona jest do pakowania produktów bezpośrednio do kartonu. Możliwe jest pakowanie szerokiego zakresu produktów oraz samych kartonów. Maszyna spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Radpak zaprojektował i uruchomił szeroki zakres systemów grupowania i ładowania produktów. Ponadto kartoniarki mogą być zintegrowane w automatycznych liniach pakujących oraz współpracować z innymi maszynami procesowymi lub pakującymi.


Dane techniczne:

 • Sterowanie PLC Allen Bradley, Siemens, B&R,
 • Pompa próżniowa Busch,
 • System podawania kartonów - rotacyjny,
 • Wstępne otwieranie kartonów - opcjonalnie,
 • Klejenie Nordson ProBlue,
 • Fotokomórki SICK,
 • Ekran dotykowy - kolorowy,
 • Karuzelowy ubijak produktów przed ładowaniem – opcjonalnie,
 • Zliczarki, grupowanie, składanie – opcjonalnie.

Kompletna linia pakująca typu RGV

Kompletna linia pakująca typu RGV
Symbol: RGV

Kompletna linia pakująca typu RGV przeznaczona jest do pakowania i kartonowania zbiorczego toreb stabilo Jelly Belly. Kompletna linia pracuje w pozycji pionowej. Maszyna pakuje zarówno produkty luzem, jak i kartony 4-klapowe. Wszystkie linie pakujące typu RGV są bardzo wydajne i niezawodne nawet przy pracy 24/7. Proces pakowania zarządzany jest przez PLC Allen Bradley i skonfigurowany program Pack ML. Kompletna linia pakująca typu RGV przeznaczona jest do pakowania toreb foliowych, doypack, kartonów pojedynczych, produktów jednostkowych typu czekolada, produktów przemysłowych foremnych.

Automatyczna linia pakująca składa się z:

 • Dozownika kombinacyjnego
 • Maszyny pionowej
 • Formiarki kartonów
 • Maszyny grupującej i ładującej gotową grupę do kartonu
 • Zaklejarki kartonów taśmą

Galeria zdjęć:

Asortyment RADPAK

Kartoniarki RADPAK
Kartoniarki RADPAK

W ofercie firmy RADPAK znajdziemy kartoniarki:

1. Kartoniarki poziome

Kartoniarka start stopowa pozioma RKH-09S przeznaczona jest do zastosowania w przypadkach, gdy wymagane są wysokie wydajności. Maszyna działa w maksymalnym zakresie do 180 cykli/min. Kartoniarka zapewnia pakowanie produktów bezpośrednio do kartonu.  

Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH-06C zapewnia pakowanie produktów bezpośrednio do kartonu. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, szczególnie odnośnie wydajności. Maszyna działa w maksymalnym zakresie do 200 cykli/min. Urządzenie posiada szeroki zakres systemów grupowania i ładowania produktów. Kartoniarki mogą być zintegrowane w automatycznych liniach pakujących oraz używane z innymi maszynami procesowymi lub pakującymi.

2. Kartoniarki pionowe

Kartoniarka start stopowa pionowa RKV-10S pracuje w ruchu start-stopowym. Maszyna przeznaczona jest do pakowania produktów bezpośrednio do kartonu. Kartoniarka posiada kompaktową budowe oraz została zaprojektowana zgodnie z najbardziej zaawansowaną technologia. Ten rodzaj maszyny polecany jest do niewielkich hal produkcyjnych.

Kartoniarka kontynuacyjna pionowa RKV-16C pracuje w trybie kontynuacyjnym. Umożliwia pakowanie produktów bezpośrednio do kartonu, a jej kompaktowa budowa i wysoka wydajność ułatwiają pracę w niewielkich halach produkcyjnych.

Zobacz gdzie kupić

Publikacje RADPAK

Wyróżnienia i nagrody RADPAK

złoty medal, mtp. nagroda, ekspert

Złoty Medal MTP

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród w Polsce. Po wnikliwej ocenie ekspertów nagroda przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Co roku firmy zgłaszają do konkursu niemal 500 produktów. Produkty oceniać będzie profesjonalne jury, czyli wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Nagrodzone produkty cechuje nowoczesność, innowacyjność oraz to, że zostały wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu i elementem jego promocji na rynku.

Jedną z najbadziej rozpoznawalnych nagród w Polsce firma RADPAK otrzymała w 2013 roku za nowy typ kartoniarki poziomej RKH-06S. Wśród ogromnej konkurencji, fimie udało się zdobyć Złoty Medal MTP także po raz kolejny. W 2014 roku prestiżowe wyróżnienie zdobył także inny produkt - urządzenie przeznaczone do kartonowania zbiorczego RKZ-22,5.

gazele biznesu

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu to nagroda wręczana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom. W Polsce coroczny ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu". I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku i uwzględniła 398 przedsiębiorstw. Gazela to mała lub średnia firma, która rozwija się niezwykle dynamicznie, dzięki czemu może mierzyć nawet ze znacznie większymi konkurentami. Celem zestawienia jest przede wszystkim promowanie mniejszych lub średnich przedsiębiorstw. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group w oparciu o dane z okresu 3 ostatnich lat działalności.

Firma RADPAK zdobyła tytuł Gazeli Biznesu po raz pierwszy w 2013 roku. Jako najdynamiczniej rozwijąjąca się firma zyskała tytuł ten także w roku 2014. Tytuły te przynane są przedsiebiorstwom rozwijającym się dynamicznie przez ostatnie 3 lata działalności, co ukazuje niezmiennie wysoką pozycję firmy na rynku.

gepardy biznesu

Gepardy Biznesu

Gepardy Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce. Głównym kryterium, jakie decyduje o zdobyciu statuetki jest dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy w ciągu 2 lat. Organizatorami Konkursu Gepardy Biznesu są: Instytut Nowoczesnego Biznesu, Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i jego wydawca ULAN Sp. z o.o. Nagrodami, które uzyskują wybrane firmy są dyplomy, statuetki Gepard Biznesu i logo promocyjne Gepard Biznesu.

Firma RADPAK została nagrodzona statuetką Gapardów Biznesu w roku 2014. Nagroda została przyzana za dynamiczny wzrostu wartości rynkowej firmy w ciągu dwóch poprzednich lat.

Opinie o RADPAK

Ocena: 5

Radpak z Włocławka

Solidni i doświadczeni pracownicy. Polecam ich na 100%!!!

Ocena: 5

Solidne maszyny

Solidne maszyny w rozsądnych cenach. Polecam

Ocena: 5

Doskonała jakość

Można obejrzeć ich maszyny na targach

Historia firmy RADPAK

1991 Firma RADPAK rozpoczyna swoją działalność

2004 RADPAK staje się czynnym członkiem Polskiej Izby Opakowań

2013 Otrzymanie nagrody Kapituły Międzynarodowych Targów Poznańskich - Złoty Medal 2013 za nowy typ kartoniarki poziomej RKH-06S

2013 Otrzymanie tytułu Gazeli Biznesu

2014 Zdobycie Złotego Medalu 2014 Kapituły Międzynarodowych Targów Poznańskich za urządzenie przeznaczone do kartonowania zbiorczego RKZ-22,5

2014 Otrzymanie tytułu Gepardów Biznesu

2014 Ponowne uzyskanie tytułu Gazeli Biznesu

Kontakt RADPAK

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. - logo

Typ firmy: Producent, Dystrybutor, Serwis, Projektant

Miasto: Wloclawek

+48.54.4125500