Data rozpoczęcia
2016-06-14
Miejsce
Moskwa, Rosja
Organizator
ITE Poland Sp. z o. o.

XXI Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii, Maszyn i Urządzeń dla Opakowań rozpoczną się 14.06 i potrwa do 17.06.2016 roku.

RosUpack 2016

Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Opakowań RosUpack to jedno z największych wydarzeń dla branży opakowań w Rosji i Europie Wschodniej. Ponadto targi są jedną wystawą w Rosji, gdzie wystawcy mają możliwość zaprezentowania pełnej gamy produktów do produkcji opakowań w różnych sektorach przemysłu. Odwiedzający to z reguły konsumenci z różnych sektorów gospodarki. Wydarzenie gromadzi m. in. uczestników sektorów przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Targi odwiedzają osoby zainteresowane materiałami do produkcji i konstruowania, detaliści oraz reprezentanci firm produkujących i dostarczających etykiety, sprzęt i materiały.

Targi posiadają specjalny podział na strefy:

  • Sprzęt
  • Gotowe opakowania i etykietowanie
  • Opakowania zbiorcze i systemy składowania
  • Surowce i materiały

Udział w targach  RosUpack zapewnia możliwość zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu specjalistów. Ponadto daje szansę znalezienia nowych Klientów wśród firm z sektora opakowań, producentów żywności i napojów, farmaceutyków, kosmetyków, materiałów konstrukcyjnych oraz wielu innych, a tym samym zwiększenia sprzedaży. Szczegółowe informacje dotyczące targów można uzyskać w polskim biurze organizatora targów - ITE Poland.