Opis stanowiska:
Jakie obowiązki czekają na przedstawiciela handlowego?
- poszukiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż tworzyw sztucznych,
- obsługa posprzedażowa klientów,
- zarządzanie kontaktami w systemie CRM,
- udział w branżowych targach, konferencjach i sympozjach.

Wymagania:
Jakich kandydatów szukamy?
- ceniących sobie pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
- otwartych i kontaktowych, potrafiących nawiązywać relacje ze współpracownikami i kontrahentami,
- ambitnych i zmotywowanych, szukających ciekawych wyzwań zawodowych,
- ciekawych świata i gotowych do podróży służbowych, również zagranicznych,
- odpowiedzialnych i samodzielnych, umiejących dobrze zarządzać swoim czasem,
- odnajdujących się w pracy na komputerze, w środowisku MS Office,
- znających języki obce w stopniu umożliwiającym prowadzenie negocjacji handlowych,
- posiadających prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Co oferujemy?
- umowę o pracę i zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności, z atrakcyjnym systemem premiowania,
- pracę w zgranym zespole, pełnym osób z pasją i chętnych do pomocy,
- program wdrożenia w nowe obowiązki i opiekę doświadczonego pracownika w początkowym okresie pracy,
- szkolenie przygotowujące do pracy na nowym stanowisku, przygotowujące do pracy w branży tworzyw sztucznych,
- niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon,
- spotkania integracyjne, ubezpieczenie grupowe, owocowe czwartki oraz inne benefity, których pomysłodawcami są nasi pracownicy.