Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- aktywne poszukiwanie klientów,
- nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z partnerami zagranicznymi,
- realizację zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych
przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją,
- analizę potrzeb Klientów, kontrolę płatności, sporządzanie okresowych statystyk i raportów,
- analizę rynku oraz działań konkurencji,
- uczestnictwo w targach oraz wystawach międzynarodowych,
- uczestnictwo w spotkaniach z Klientami.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- predyspozycje do pracy w sprzedaży,
- znajomość branży opakowań foliowych w szczególności folii stretch będzie dodatkowym atutem,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- znajomość drugiego języka w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
- praktyczna umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnych,
- silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu,
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
- gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B).

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne wynagrodzenie,
pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem,
- szansę rozwoju zawodowego,
- dobrą atmosferę,
- nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.