Opis stanowiska:
• Organizacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu Jakości i Rozwoju.
• Koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem Zintegrowanego Systemu Zarządzania opartego o ISO 9001 i ISO 22000
• Reprezentowanie firmy przed Urzędami Kontroli Państwowej oraz jednostkami certyfikującymi
• Przeglądy i aktualizacja dokumentacji dotyczącej Zintegrowanego Systemu Zarządzania
• Przygotowywanie danych do raportu z przeglądu zarządzania
• Przeprowadzanie szkoleń z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz tworzenie raportów z audytów
• Koordynacja procesów obsługi reklamacji
• Nadzór nad systemem kontroli jakości dostaw/produkcji opakowań w poszczególnych oddziałach firmy.
• Nadzór nad działaniami związanymi z wprowadzaniem nowych produktów i nowych technologii
• Kontrola działań związanych z próbami folii i opakowań.
• Nadzór nad działaniami związanymi z pozyskiwaniem dotacji i funduszy unijnych
• Sprawozdawczość środowiskowa

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
• Praktyczna znajomość standardów ISO 9001 i ISO 22000
• Wykształcenie wyższe w kierunku: technologia żywności lub zarządzanie jakością
• Doświadczenia w przeprowadzaniu audytów
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu
• Samodzielność w zakresie podejmowanych działań
• Komunikatywność oraz inicjatywa w działaniu
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
• Umowę o pracę na pełny etat
• Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne
• Możliwość rozwoju zawodowego