Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie:
- udział w projektowaniu specjalistycznych maszyn pakujących, wagowych oraz urządzeń towarzyszących,
- kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej,
- udział w rozwoju myśli technicznej naszej firmy,
- samokształcenie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe mechaniczne - budowa maszyn,
- umiejętność analizy i rozwiązywanie problemów technicznych,
- wyobraźnia przestrzenna, zmysł konstruktorskcyjny,
- nowatorskie spojrzenie na problemy techniczne,
- znajomość programu 3 D - ProENGINEER,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- wydajna praca indywidualna,
- dokładność, zaangażowanie, dyscyplina,
- mile widziane doświadczenie zawodowe techniczne,
- znajomość automatyki - mile widziane,
- prawo jazdy "B".

Oferujemy:
- stabilną pracę w nowatorskiej firmie inżynierskiej,
- miejsce kariery technicznej,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego,
- przyjazne warunki pracy,
- interesujące doświadczenie zawodowe.