Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- odpowiedzialność za instalacje i rozruchy maszyn w zakładach produkcyjnych firmy na terenie Polski i Europy,
- kontrola oraz wspieranie przebiegu obecnych procesów,
- zarządzanie projektami dotyczącymi mechaniki celem optymalizacji obecnych procesów,
- współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu, R&D także w ramach międzynarodowych zespołów,
- bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy do Lidera grupy zadaniowej.

Wymagania:
-min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera, inżyniera mechanika lub podobne,
- wykształcenie wyższe, techniczne,
- uprawnienia elektryczne SEP,
- znajomość przemysłu szklarskiego - mile widziane,
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
- doświadczenie w prowadzeniu procesów inżynieryjnych,
- bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD,
- gotowość do odbywania podróży służbowych w Europie,
- dobra organizacja pracy własnej,
- sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki,
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w międzynarodowym zespole inżynierów,
- uczestnictwo w licznych szkoleniach - w Polsce i zagranicą,
- realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.